ثبت نام

ساخت تصاویر متحرک از ویدیوهای ضبط شده

Galaxy-M20-review-7-1
ب

اسمارت‌فون‌های سامسونگی این امکان را به شما می‌دهد که تصاویر متحرک GIF را از ویدیوهای ضبط شده بر روی اسمارت‌فون خود بسازید. بسیاری از کاربرام اسمارت‌فون‌های سامسونگی از این قابلیت باخبر بودند اما برای افرادی که در جریان نبوده‌اند باید بگوییم که دستگاه شما این امکان را دارد که شش ثانیه از ویدیوهای ضبط شده شما را می‌تواند به تصاویر متحرک تبدیل کند، این فرآیند بسیار ساده است و در مواقعی که می‌خواهید بخشی از ویدیو را با کسی به اشتراک بگذارید بسیار کاربردی است.

به عنوان مثال تصویر متحرکی از یه رعد و برق را در بالا مشاهده میکنید که می‌تواند به شما نشان بدهد این ویژگی در چه مواردی می‌تواند به کار رود.

برای ساخت تصویر متحرک به برنامه گالری خود بروید و ویدیو مد نظر را انتخاب کنید و ویدیو را در زمانی که میخ‌خواهید تصویر متحرک ایجاد شود متوقف کنید و به روی گزینه GIF که در صفحه قرار دارد لمس کنید.

این گزینه شما را به حالت ویرایش تصاویر متحرک انتقال می‌دهد، جایی که شما می‌توانید مدت زمان تصاویر متحرک را انتخاب کنید، سرعت ، حلقه تکرار و باقی موارد را انتخاب کنید و به سادگی گزینه Save را لمس کنید تا تصویر متحرک در گالری قابل نمایش باشد.

اگر همچنان به راهنمایی نیاز دارید تصویر متحرک زیر را ببینید:

منبع :
SAMMOBILE

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *