ثبت نام

گلکسی بوک ، چیزی که طراحان حرفه ای انتظارش را می کشیدند!

ssp744
ب

همان طور که در پست های قبلی ملاحضه کردید، دیشب سامسونگ از نسل جدید تبلت های ویندوزی خود با نام گلکسی بوک در دو نسخه ۱۰.۶ و ۱۲ اینچی رونمایی کرد. همچنین سامسونگ در مراسم، مانور زیادی بر روی قابلیت های نرم افزاری این تبلت و هماهنگی نرم افزار های شخص ثالث با قلم هوشمند این تبلت داد. با سام آرنا همراه باشید تا در این مورد بیشتر بدانید.
شرکت Adobe دیشب در کنفرانس خبری سامسونگ اعلام کرد که نرم افزار Photoshop این شرکت به خوبی با قلم استایلوس این تبلت هماهنگ شده است و این نرم افزار از تمام حرکات قلم به خوبی پشتیبانی خواهد کرد.
همچنین نوک ۰.۷ میلی متری این قلم و وجود ۴۰۹۶ سطح فشار مختلف در صفحه نمایش گلکسی بوک، باعث شده است تا در حین کار با گلکسی بوک و قلم آن، تجربه نوشتن همچون بر روی کاغذ به شما دست بدهد و بتوانید از پس طراحی هایی که نیاز به ظرافت بیشتری دارید، به راحتی بر بیایید.

گلکسی بوک

علاوه بر Adobe Photoshop، نرم افزار Autodesk Sketchbook هم دیگر نرم افزار طراحی است که با گلکسی بوک به خوبی بهینه شده است.
گلکسی بوک یک محصول فوق العاده برای افراد خلاق و هنرمندان به شمار می رود و رقیب اصلی سرفیس پرو های مایکروسافت به شمار می آید.
شما درباره این محصول چه فکر می کنید؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *