ثبت نام

گلکسی اس۸ پلاس و لیست مشخصات؛ همه چیزی که باید بدانید

گلکسی اس۸ پلاس
ب

گلکسی اس۸ پلاس ، نام اسمارت‌فونی است که این روزها در فضای مجازی، اخبار آن را مدام می‌خوانیم و انگار سامسونگ، سیاست‌های جدیدی در پیش گرفته است! اس۸ پلاسی که انگار، جایگزین گلکسی اس۸ اج شده است! امروز، مشخصات این دستگاه لو رفته است و در سام‌آرنا، قصد بررسی جزئیات را داریم. همراه سام‌آرنا باشید.

گلکسی اس۸ پلاس

گلکسی اس۸ پلاس ، هوشمندتر از همیشه

روزانه تصاویر مختلفی از گلکسی جدید، منتشر می‌شود تا جایی که اخباری در ایران به‌دستمان رسیده و مربوط به این دستگاه است! چند نفر مدعی شده‌اند که گلکسی اس۸، به‌دستشان رسیده است و…! از این مسئله که بگذریم، به سراغ لیست مشخصات این تلفن خواهیم رفت. گلکسی اس۸ پلاس، دارای صفحه‌نمایشی خمیده است و فرقی که گلکسی اس۸ پلاس با نسخه معمولی دارد، بزرگ‌تر بودن اندازه صفحۀ آن است. از این جمله می‌توان نتیجه گرفت که گلکسی اس۸ پلاس، دارای باتری بزرگ‌تر و بهتری نسبت به نسخه معمولی است.

در ادامه این خبر، تا آن‌جا که فهمیده‌ایم اسکنر اثرانگشت، به صورت آشکار دیده نمی‌شود یا به طور کلی برداشته شده‌است! این امر، حتی در تصاویر، قابل مشاهده است و در فضای مجازی بحث‌هایی به راه انداخته است که در صورت نبود دکمه هوم، اسکنر اثر انگشت کجاست؟ هم‌چنین شارژ بی‌سیم نیز به همراه این اسمارت‌فون است و نکته مهم‌تر، ۴ گیگابایتی بودن رم است و انگار، خبری از ۶گیگابایت رم نیست! البته تمامی این مشخصات در حد شایعه هستند و باید منتظر ماند…

گلکسی اس۸ پلاس، در کنار گلکسی اس۸، در ۲۹مارس به صورت رسمی معرفی شود. این مشخصات، همگی توسط اوان بلاس لو رفته‌اند و هنوز در حد شایعه هستند و نمی‌توان نظر قطعی داد. اگر بخواهیم کامل‌تر درباره مشخصات بگوییم، می‌توان به دیگر مشخصات این دستگاه، یعنی ضد‌آب بودن (ip68)، اسنکر عنبیه چشم، ۸مگاپیکسلی بودن دوربین جلو و ۱۲ مگاپیکسلی بودن دوربین عقب، صفحه نمایش ۶.۲ اینچی سوپر امولد، امکان استفاده از سامسونگ پِی در دستگاه و… اشاره کرد.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *