ثبت نام

سامسونگ انتظار دارد تا 72% از سهم بازار فروش AMOLED را تا سال 2020 کسب کند

429938407_47941
ب

بر اساس گزارش سالیانه ی نمایشگرهای OLED که در سال 2017 توسط آزمایشگاه UBI منتشر شده است انتظار می رود که سامسونگ سهم 72 درصدی را از فروش پنل های امولد تا سال 2020 بدست آورد برای برسی تحلیل هلا با سام آرنا همراه باشید.
این گزارش به طور قطعی نشان می دهد که بازار فروش این پنل ها در سال 2017 به طور چشمگیری افزایش می یابد و درآمدی بالغ بر 57 میلیارد تومان برای سامسونگ به همراه خواهد داشت.
از طرفی شرکت اپل با افزایش درخواست خود مبنی بر استفاده از این پنل ها درصدد است تا این فناوری را بر روی سری آیفون8 , اپل واچ و همچنین مک بوک پرو جدیدش پیاده کند. در کنار اپل، سایر برند های چینی به زودی شاهد حضور این پنل روی محصولات جدیدشان خواهند بود.
سامسونگ در سالی که گذشت سرمایه های هنگفتی را در زمینه تولید صفحه نمایش های انعطاف پذیر برای اسمارتفون های سال گذشته خود متحمل شده است، البته لازم به ذکر است که سایر تولیدکننده های پنل امولد از چین و ژاپن هستند و ال جی نقشی در ارائه این پنل ها ندارد.
به هر حال امسال سامسونگ برنامه دارد تا در زمینه تولید انبوه نمایشگرهای امولد سرمایه گذاری کند و به دنبال این است که بیشترین سهم را از این بازار کسب کند.
تیم سام آرنا هم به نوبه خود از سامسونگ به خاطر برتری فنی و سرمایه گذاری عالی در زمینه تولید و ارائه پنل امولد در مقایسه با سایر برند ها تشکر می کند.

AMOLED
AMOLED

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *