ثبت نام

تصویر دیگری از گلکسی اس۸ به بیرون درز کرد! همراه با S Pen؟

عکس منتشر شده از گلکسی اس۸
ب

تصاویر زیادی از گلکسی اس۸ منتشر شده است! حتی برخی از آن‌ها مربوط به گلکسی اس۸ پلاس بوده! دقیقا به روز نمی‌کشد که یک تصویر جدید، از گلکسی جدید منتشر می‌شود! امروز، عکسی جدید از گلکسی اس‌۸ منتشر شده است که گویا واقعی می‌باشد و با شایعات نیز سازگاری دارد! در ادامه‌ی خبر، به اطلاعات بیشتری همچون مشخصات، و جزئیات تصاویر لو رفته اشاره می‌کنیم. همراه سام‌آرنا باشید.

گلکسی اس۸
عکس منتشر شده از گلکسی اس۸

منتظر دوربین دوگانه و دکمه هوم در گلکسی اس۸ نباشید!

امروز، دو عکس از این دستگاه منتشر شده است که در بالا می‌توانید تصاویر را مشاهده کنید! همانطور که می‌بینید، گلکسی اس‌۸ در رنگ مشکی می‌باشد، همراه با قاب است و حاشیه‌ها به حداقل رسیده‌اند… کناره‌ها خمیده هستند و تصویر زمینه‌ی دستگاه، اشاره‌ای به قلم نوری سامسونگ (S Pen) دارد. تنها اطلاعاتی که از تصاویر، می‌توان دریافت کرد خمیدگی، حاشیه‌های بالا و پایین، و S Pen می‌باشد و قاب، باعث شده است در همین حد از مشخصات دستگاه بدانیم.

این تصویر نیز، مانند تصاویر لو رفته‌ی قبلی است و تنها می‌توان نتیجه گرفت که انگار در گلکسی اس۸، خبری از دوربین دوگانه نیست و دوربین پشتی دستگاه، در کنار حسگر اثر انگشت قرار دارد. طبق این اطلاعات، که در پست گلکسی اس۸‌ پلاس، قرار دادیم، نتیجه می‌گیریم که سامسونگ با ایده‌های جالبی این تلفن‌ها (اس۸ و اس۸ پلاس) را ساخته است. به تازگی شایعه جدیدی به گوش رسیده است که انگار، فروش جهانی این دستگاه در فروشگاه‌ها، از ۲۱ آوریل آغاز می‌شود. با این که مدت زیادی تا معرفی تلفن‌ها نمانده است، تصاویر زیادی از ٖآن‌ها منتشر شده و گویا نصف بیشتر اطلاعات و مشخصات را می‌دانیم!

نظر شما در رابطه با تصویر لو رفته چیست؟ آیا از حذف دکمه هوم، به حداقل رسیدن حاشیه‌ها، دوربین تکی، و جایگزینی گلکسی اس۸ پلاس به جای گلکسی اس۸ اج، راضی هستید؟ نظرات خود را با سام‌آرنا در میان بگذارید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *