ثبت نام

سامسونگ، امیدوار است فروش گلکسی اس ۸ از گلکسی اس ۷ پیشی بگیرد.

samsung-galaxy-s8-and-s8-plus-hands-on-aa-22-of-32-1200×800
ب

دیشب بود که گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس، طی مراسمی در دو شهر نیویورک و لندن، معرفی شدند. این دو دستگاه، نخستین پرچمداران سامسونگ، پس از گلکسی نوت ۷ هستند و سامسونگ، روی موفقیت آن ها حساب ویژه ای باز کرده است و امیدوار است که گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس بتوانند، اتفاقات پیش آمده برای گلکسی نوت ۷ را جبران کنند و بار دیگر نظر مشتریان را جلب کند. رئیس بخش موبایل سامسونگ، امیدوار است تا فروش گلکسی اس ۸ از نسل پیشین خود، پیشی بگیرد. با سام آرنا همراه باشید.

فروش گلکسی اس ۸

DJ Koh، رئیس بخش موبایل سامسونگ طی مصاحبه ای عنوان کرد: “ما انتظار داریم در سال اول، فروش گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس از گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج پیشی بگیرد.”

البته گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس با قیمت هایی بسیار بالاتر از نسل پیشین، در روز ۱ اردیبهشت عرضه خواهند شد. گلکسی اس ۸ قیمتی معادل $۷۵۰/€۸۰۹ و گلکسی اس ۸ پلاس قیمتی معادل  $۸۵۰/ $۹۰۹ خواهند داشت که نسبت به گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج، ۱۰۰ دلار افزایش قیمت داشته اند و زمان به ما نشان خواهد داد که این دو محصول در بازار، چگونه عمل خواهند کرد. 

سال ۲۰۱۵ بود که سامسونگ میزان فروش گلکسی اس ۶ اج را به درستی تخمین نزده بود و هنگام عرضه به بازار، تقاضای آن بیش از تولید سامسونگ بود. سامسونگ، از این اشتباه درس گرفت و در سال بعد با چنین مشکلی رو به رو نشد. بر اساس گزارش ها، موجودی اولیه گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس، بیش از ۲ برابر گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج خواهد بود که رقم بسیار بزرگی محسوب می شود.

شما درباره فروش گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس چه فکر می کنید؟ بخش نظرات، شما را فرا می خواند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *