ثبت نام

گلکسی اس۸ ، از آنچه که فکر می‌کنیم شگفت‌انگیزتر است؟ سام‌آرنا چه می‌گوید؟

گلکسی اس۸
ب

تا بحال فکر نمی‌کردیم که یک اسمارت‌فون بتواند ما را سورپرایز کند! در این چند هفته، منابع خبری، پشت سرهم، حرف از شایعات گلکسی‌ها می‌زدند! همه می‌دانیم که گلکسی اس۸، و اس۸ پلاس، کاملاً لو رفته‌اند! همه با طراحی آن‌ها آشنا هستیم! و در زمان رونمایی از گلکسی اس۸ و اس۸ پلاس، مراسم بسیار کسل کننده خواهد بود. امّا هنوز می‌گوییم گلکسی اس۸، فراتز از چیزی است که فکر می‌کنید! در ادامه خبر، همراه سام‌آرنا باشید.

گلکسی اس۸
گلکسی اس۸

سامسونگ، چه چیزی را معرفی می‌کنی؟ همه‌ی مشخصاتش لو رفت!

این شعار که می‌گوییم گلکسی اس۸، چیزی فراتز از آن است که فکر می‌کنید، درباره دستگاهی حرف می‌زند که نصف بیشتر مشخصات آن، توسط وبلاگ‌ها، وب‌سایت‌ها، کانال‌های یوتیوبی و… لو رفته است. سامسونگ، برنامه‌های بسیار برای گلکسی اس۸ دارد! امّا به این توجه کنید که رقیبان آن، در کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۷، از پرچمدارانشان رونمایی کرده‌اند! دقیقاً با معرفی محصولات فوق‌العاده در MWC 17، انتظارات مردم از گلکسی اس۸ بالا می‌رود و آن‌ها پیش خود می‌گویند که برنامه‌ی سامسونگ برای گلکسی اس۸ چیست؟ هرچند که شایعات، گلکسی اس۸ را از دو ماه قبل به ما معرفی کرده‌اند، امّا هنوز هم برای دیدن گلکسی اصلی، هیجان داریم. سامسونگ راه سختی در پیش دارد!

به این فکر کنید که مشتریان، دست از گلکسی اس۸ بردارند و پرچمداران ال‌جی، هواوی و… را تهیه کنند! میلیون‌ها میلیون نفر در بین مردم، از ملیت‌های مختلف وجود دارند که واقعاً نام تولید کننده، برایشان مهم نیست! و اصلاً برایشان مهم نیست که سازنده تلفن خود سامسونگ است، یا ال‌جی! و برعکس این افراد نیز، وجود دارد. اما این افراد که مارک و برند برایشان مهم نیست، آن‌هایی هستند که قصد دارند بهترین را انتخاب کنند! این مشتریان، برای خرید به وب‌سایت‌ها، وبلاگ‌ها، و یوتیوب سر می‌زنند تا پس از مشاهده بررسی‌های مختلف از سوی افراد متخصص، تصمیم نهایی برای خرید محصول مورد نظرشان را بگیرند. همه‌ی این اتفاقات، چه MWC و چه این دسته از خریدارها، به سامسونگ هشدار می‌دهد که حواسش به فروش گلکسی اس۸ باشید! هشتمین نسل سری اس، که در MWC 17 حضور نداشت!

قیمت گلکسی اس۸، چیزی در حدود ۷۰۰ تا ۸۰۰ دلار است! در نتیجه کسی که می‌خواهد این هزینه سنگین را پرداخت کند، به دنبال بهترین در بین بهترین‌ها می‌رود! و این که با پول کمتر، محصول بهتری بخرد را در اولویت قرار می‌دهد. با این که شایعات، باعث لو رفتن اطلاعات زیادی از گلکسی اس۸ شده‌اند، ولی برخی مشخصات لو رفته، آن‌قدر جذاب هستند که باعث می‌شود مشتریان منتظر رونمایی گلکسی اس۸ باشند و مشتریان وفادار، به سراغ شکستن قلک‌هایشان بروند! و این اتفاقات، دست به دست هم می‌دهند تا گلکسی اس۸، بهترین مورد برای خرید باشد! و قطعاً همینطور خواهد بود!

تنها چند هفته تا معرفی گلکسی اس۸ مانده است! انتظارات برآورده خواهد شد؟ ویژگی‌هایش من و خریداران را راضی خواهد کرد؟ اگر نظر من را بخواهید، به شما می‌گویم که گلکسی اس۸، دستگاه فوق‌العاده‌ای است. تکرارنشدنی خواهد بود و انتظارات را برآورده خواهد کرد! ولی اگر اطلاعات و مشخصات آن لو نمی‌رفت، فوق‌العاده‌تر از چیزی می‌شد که فکر می‌کردیم! حال که یک دنیا عکس و ویدئو از گلکسی اس۸ در دسترس است، قصد داریم نظر شما را نیز، در رابطه با گلکسی اس۸ بدانیم! پس در نظرسنجی شرکت کنید.

[totalpoll id=”1954″]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *