ثبت نام

از شماره‌ مدل و کد محصول گلکسی نوت 8 ، تا عرضه‌ی گلکسی نوت 7 تعمیر شده در کره‌ی جنوبی!

samsung-logo
ب

با گلکسی نوت 7 مرگ زودرس یک پرچمدار از یک شرکت بزرگ را دیدیم، اما این شکست تجربه‌ی بزرگی برای سامسونگ در ساخت نسل بعدی گلکسی نوت ( یعنی گلکسی نوت 8 )خواهد شد. همچنین طبق اخبار قرار است گلکسی نوت 7 های تعمیر شده در کشور کره‌ی جنوبی عرضه شود. در ادامه با سام آرنا همراه باشید…

کد محصول و شماره‌ی مدل گلکسی نوت 8

همان‌طور که می‌دانید سامسونگ در سال 2013 یک تبلت با نام گلکسی نوت8 و قلم S Pen عرضه کرد. امروز مدت زمان زیادی از معرفی و عرضه‌ی این دستگاه می‌گذرد و احتمالا حتی نمی‌توانید در بازار پیدایش کنید. با توجه به نام پرچمدار شکست خورده‌ی سری نوت یعنی گلکسی نوت7 احتمال دارد سامسونگ نام پرچمدار بعدی سری نوت را گلکسی نوت8 بنامد. حالا یک کد محصول از گلکسی نوت 8 دیده ایم که احتمالا اسم این دستگاه “Great” است. اما خب این خبر نیز در حد یک شایعه است و به‌طور حتمی نمی‌توان چیزی گفت.

همچنین متوجه شدیم که سامسونگ در شماره مدل این دستگاه قصد دارد عدد 4 را کنار بگذارد (به نظر کره‌ای ها این عدد بد شانسی به همراه دارد) و احتمالا مدل نامبر این دستگاه SM-N950F برای نسخه های جهانی خواهد بود. تخمین زده شده است که این دستگاه فبلتی متفاوت خواهد بود و پس از عرضه همانند گلکسی اس 7 اج تحولی در بازار ایجاد خواهد کرد. اما هنوز نمی‌توانیم با اطمینان حرفی از این دستگاه بزنیم و باید تا زمان معرفی (که هنوز مشخص هم نیست) منتظر بمانیم.

گلکسی نوت 8

گلکسی نوت 7 بازسازی شده!

طبق گفته های یک منبع، سامسونگ در حال تعمیر گلکسی نوت7 های مشکل‌دار و عرضه‌ی مجدد آن به‌صورت نسخه های بازسازی شده به بازار کره‌ی جنوبی است. این دستگاه با کد محصول Grace R (refurbished) و شماره محصول SM-N935 عرضه خواهد شد.

سامسونگ در MWC 2017 و مراسم معرفی گلکسی تب اس 3 عنوان کرد که باید برای صرفه جویی از راهکار هایی همچون بازیافت استفاده کنیم و با این حرف می‌توانیم اطمینان بیشتر به عرضه‌ی گلکسی نوت7 های بازیابی شده داشته باشیم. به هر حال اگر قرار باشد گلکسی نوت7 دوباره عرضه شود چیزی تا خبر رسمی آن نمانده است و برای مطمئن شدن باید تا آن زمان صبر کنیم.

نظر شما در مورد گلکسی نوت 8 چیست؟ آیا سامسونگ پرچمدار بعدی سری نوت خود را گلکسی نوت 8 می‌نامد یا این‌که به تبلت خود احترام گذاشته و نام دیگری برای گلکسی نوت بعدی انتخاب می‌کند؟ به نظر شما اگر گلکسی نوت 7 های بازسازی شده وارد بازار شوند محبوبیت قبل را خواهند داشت؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید…


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *