ثبت نام

قیمت، و رنگ گلکسی اس۸ و اس۸ پلاس لو رفت

گلکسی اس۸ و اس۸ پلاس
ب

شما، تا به الآن تصویر و ویدیو‌های زیادی از گلکسی اس۸ و اس۸ پلاس دیده‌اید! همچنین از تاریخ رونمایی این تلفن‌ها، به خوبی آگاه هستید. حال بهتر است با قیمت‌های گلکسی اس۸ و اس۸ پلاس + رنگ آن‌ها، بیشتر آشنا شوید. در ادامه خبر، همراه سام‌آرنا باشید.

گلکسی اس۸
گلکسی اس۸

این دستگاه‌ها، بزودی معرفی می‌شوند! جالب است بدانید تنها سه رنگ برای اس۸ و اس۸ پلاس در نظر گرفته شده است! هر دو این دستگاه‌ها، پر امکانات و با ظاهری جدید نسبت به نسل قبلی عرضه خواهند شد! طبق تصاویر منتشر شده، می‌توان نتیجه گرفت که صفحه همیشه روشن، و اسکنر عنبیه چشم، به همراه این تلفن‌ها هستند.

دوربین دوگانه و اسکنر اثرانگشت!

همچنین تصاویری که از پشت دستگاه‌ها، چه اس۸ و چه نسخه پلاس، منتشر شده است، نشان‌دهنده دوربین تکی هستند و خبری از دوربین دوگانه نیست! دکمه هوم نیز حذف شده است و هنوز، جای این سوال باقی است که اسکنر اثرانگشت، کجای دستگاه قرار دارد؟ هرچند اخبار و شایعات، در جواب می‌گویند که اسکنر اثرانگشت به پشت دستگاه، منتقل شده! بگذریم! در ادامه، شما را با خلاصه‌ای از مشخصات گلکسی اس۸، و اس۸ پلاس روبرو می‌کنیم.

شما در قسمت پایینی، قادر به مشاهده خلاصه مشخصات هستید.

خلاصه مشخصات

گلکسی اس۸، به همراه گلکسی اس۸ پلاس، در ۲۹ مارس معرفی می‌شود. گلکسی اس۸، در سه رنگ بنفش، نقره‌ای، و مشکی عرضه خواهد شد. این دستگاه، در اندازه‌ی ۵.۲ اینچی عرضه خواهد شد! همچنین قیمت آن، ۷۹۹ یورو خواهد بود. این تلفن، نسبت به نسل قبلی خود، کمی گرانتر شده است، چرا که گلکسی اس۷، قیمتی معادل با ۶۹۹ یورو داشت! البته این قیمت، قطعی و رسمی نیست ولی بنابر شایعات، در فروردین ماه (زمان معرفی گلکسی اس۸)، با این قیمت روبرو هستیم. همچنین این دستگاه، در شهر لندن، و در کشور انگلیس معرفی خواهد شد. تا ۲۹ مارس، منتظر باشید.

گلکسی اس۸ پلاس، در کنار گلکسی اس۸، در ۲۹ مارس معرفی خواهد شد. گلکسی اس۸ پلاس، در سه رنگ بنفش، نقره‌ای و مشکی عرضه خواهد شد. این دستگاه، در اندازه‌ی ۶.۲ اینچی عرضه خواهد شد! همچنین قیمت آن، ۸۹۹ یورو خواهد بود.

این تلفن، نسبت به نسل قبلی خود، کمی گرانتر شده است، چرا که گلکسی اس۷ اج (که امروزه، نسخه خمیده،‌پلاس نام گرفته)، قیمتی معادل با ۷۹۹ یورو داشت! البته این قیمت، قطعی و رسمی نیست ولی بنابر شایعات، در فروردین ماه (زمان معرفی گلکسی اس۸ پلاس)، با این قیمت روبرو هستیم. همچنین این دستگاه، در شهر لندن، و در کشور انگلیس معرفی خواهد شد. تا ۲۹ مارس، منتظر باشید.

نظرات خود را، با سام‌آرنا در میان بگذارید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *