ثبت نام

مقایسه اندازه گلکسی اس۸ ، اس۸ پلاس با اس۶، اس۷، نوت۷ و آيفون ۷

گلکسی اس۸ و اس۸ پلاس
ب

حال که طراحی گلکسی اس۸ و اس۸ پلاس، تقریباً تایید شده است، تصاویر جدید، اندازه فیزیکی این دو تلفن را با دیگر تلفن‌های سامسونگ و اپل مقایسه می‌کند. در ادامه، همراه سام‌آرنا باشید.

گلکسی اس۸
گلکسی اس۸

مقایسه ابعاد! گلکسی اس۸ ، کوچک‌تر از نوت۷، و گلکسی اس۸ پلاس، بزرگ‌تر از همه!

در این تصاویر، ابعاد گلکسی‌ اس۸ و اس۸ پلاس، با گلکسی اس۶، اس۷ و نوت۷، در کنار آیفون ۷ مقایسه می‌شوند. اگر به تصاویر دقت کنید، گلکسی اس۸، اندازه‌ای کوچک‌تر از نوت۷، و در گلکسی اس۸ پلاس، داستان متفاوت از اس۸ است! و نتیجه‌گیری کلی، نشان می‌دهد که اندازه هر دو تلفن سامسونگ، یعنی اس۸ و اس۸ اج، بزرگ‌تر از اس۶ و اس۷ هستند! اگر کمی دقت کنید، گلکسی اس۸، از نظر ابعاد بسیار شبیه به آیفون ۷ می‌باشد ولی صفحه‌نمایش لمسی آن کمی بزرگ‌تر است! و این نتیجه تلاش سامسونگ، برای در دسترس بودن بیشترین مقدار قابل استفاده لمسی، در صفحه‌نمایش است.

این سیاسیت جدید سامسونگ، در طراحی صفحه‌نمایش، قطعاً در پرچمداران و تلفن‌های آینده نیز به‌کار خواهد رفت! تاجایی که کمپانی ال‌جی، برای ال‌جی جی۶، از این طراحی برای صفحه‌نمایش این دستگاه، استفاده کرده است. طراحی و ارگونومی گلکسی اس۸، بسیار هنرمندانه و مدرن است چرا که در هنگام کار با یک دست، احساس راحتی خواهید کرد! ما تصاویر را برایتان در کنار هم قرار داده‌ایم، و کاملاً واضح است که گلکسی اس۸ پلاس، از همه بزرگ‌تر است!

گلکسی اس۸
تصویر اول
گلکسی اس۸
تصویر دوم

دو تصویر بالا، نشان‌دهنده پشت و جلو دستگاه‌ها می‌باشند! برای دیدن گلکسی اس۸ و اس۸ پلاس، با سایر رقبا از جمله آیفون۷ و چند دستگاه دیگر، عکس زیرین را نگاه کنید…

گلکسی اس۸
تصویر سوم

نظرات خود را با سام‌آرنا در میان بگذارید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *