ثبت نام

کنترلر Gear VR را از نمای نزدیک ببینید

IMG_20170301_154803
ب

سامسونگ به تازگی از نسل جدید هدست‌های واقعیت مجازی خود رونمایی کرد. اما نکته‌ای که در نسل جدید Gear VR بیش از همه توجه‌ها را به خود جلب می‌کند وجود یک کنترلر دستی به همراه هدست بود. گویا سامسونگ که یکی از پیشگامان صنعت واقعیت افزوده است و در سال های اخیر تمرکز ویژه‌ای بر این صنعت داشته اکنون می‌خواهد برای کاملتر شدن تجربه‌ی VR ها مانند رقبای خود از یک کنترلر دستی در کنار هدست استفاده کند.
به هر حال سامسونگ از کنترلر Gear VR تنها یک تصور به‌نمایش گذاشته است. اما Engadget موفق شده به این کنترلر دست یابد و تصاویری از جزئیات و زوایای مختلف آن تهیه کند. اگر شما علاقه‌مند هستید نگاهی به طراحی این دستگاه بیاندازید دیدن این تصاویر برایتان خالی از لطف نخواهد بود.

Gear VR

کنترلر Gear VR از چه جزئیاتی تشکیل شده است!؟

کنترلر Gear VR با همکاری Oculus توسعه یافته است. این کنترلر به یک سنسور شتاب‌سنج و ژیروسکوپ مجهز شده تا شدت و مسیر حرکات را تشخیص دهد. Gear VR داری یک تاچ‌پد کلیک‌پذیر دایره‌ای شکل و دکمه‌های ناوبری و ولوم در سطح خود است. همچنین در جلوی آن ماشه‌ای قرار دارد که برای شلیک یا فعالیت های دیگر در بازی‌های واقعیت‌مجازی و برنامه ها کاربرد دارد. این ابزار از ۲عدد باتری AAA برای تامین انرژی خود بهره می‌گیرد.

Gear VR Gear VR  Gear VR

Gear VR   Gear VR   Gear VR

همان‌طور که می‌دانید سامسونگ تاکنون در صنعت VR پیشگام بوده‌است و در سرمایه‌گزاری‌هایش توجه ویژه‌ای به این بخش دارد ، شما چه آینده‌ای برای واقعیت مجازی متصور شده‌اید!؟

با ما در سام‌آرنا همراه باشید…

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *