ثبت نام

ایوان بلس رندری مطبوعاتی از گلکسی اس۸ را فاش کرد؛ منتظر پرچمداری کشیده باشید

IMG_20170301_103834
ب

چند روز پیش در MWC 2017 سامسونگ اعلام کرد که پرچمدار بعدی اسمارت‌فون‌های خود را در تاریخ ۹ فروردین(۲۹ مارس) در طول یک رویداد جعبه‌گشایی به نمایش می‌گذارد.درحالی که سامسونگ مشخصا نامی از این دستگاه نبرده است، اما با درجه بالایی از قطعیت می‌دانیم که این دستگاه همان گلکسی اس۸ است.

گلکسی اس۸
اکنون به لطف لودهنده‌ی معروف ایوان بلس(evleaks@ سابق) می‌توانیم شاهد یکی از رندرهای مطبوعاتی از گلکسی اس۸ هستیم که احتمال می‌رود از تصاویری باشد که پس از عرضه‌ی این دستگاه توسط سامسونگ مورد استفاده قرار خواهد گرفت. بد نیست به این نکته اشاره کنیم که ایوان بلس در طی سال‌ها توانسته به چنان شهرتی در بین طرفداران تکنولوژی یابد که دیگر می‌توان اطلاعات درز کرده توسط او را هم‌ارز اطلاعات رسمی شرکت‌ها دانست. همان‌طور که می‌بینید این رندر هم با تصاویر و ویدیوهایی که اخیرا از گلکسی اس۸ درز کرده‌اند نیز هم‌خوانی کامل دارد.
انتظار می‌رود که پرچمداران جدید سامسونگ دارای نسخه‌ی ۵,۸ اینچی اس۸ و ۶,۲ اینچی اس۸ پلاس باشند، اما نمی‌دانیم که تصویری که اکنون شاهدش هستیم کدام‌یک از این دو نسخه است. زیرا هر دو نسخه شبیه هم به‌نظر می‌رسند و تفاوتی جز اندازه‌ی نمایشگرشان وجود ندارد.

گلکسی اس۸ اسمارت‌فونی دراز است…

نکته‌ی دیگری که می‌توانیم از این رندر به آن پی‌ببریم کشیده تر بودن گلکسی اس‌۸ نسبت به اسمارت‌فون‌های معمولی است. این‌گونه به‌نظر می‌رسد که اس۸ و اس۸ پلاس همانند الجی جی ۶ دارای نسبت طول به عرضی بالاتر از ۱۶:۹ می‌باشد، این احتمال وجود دارد که گلکسی اس۸ هم مانند جی ۶ از نسبت ۱۸:۹(همان ۲:۱) و یا بالاتر برخوردار باشد.
بدیهی‌است که تفاوت اصلی گلکسی اس۸ و جی ۶ در آن است که اس۸ از نمایشگری با لبه های خمیده برخوردار است اما جی ۶ صفحه نمایشی کاملا تخت خواهد داشت.
با توجه به مشخصاتی که اخیرا از گلکسی اس۸ و اس۸ پلاس درز کرده اند می‌توانیم انتظار اسمارت‌فون‌هایی بسیار قدرت‌مند را داشته باشیم. یقینا همه چیز پس از رونمایی رسمی سامسونگ در کمتر از یک ماه دیگر روشن خواهد شد. مشخصات احتمالی گلکسی اس۸ چه سطحی از توقعات شما را برآورده کردند!؟ دیدگاه شما راجع‌به طراحی جدید گلکسی اس۸ چیست!؟

با ما در سام‌آرنا همراه باشید…

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *