ثبت نام

سامسونگ نام تجاری گلکسی X را در کره جنوبی ثبت کرد؛ گوشی های تاشو در راه اند

hape-layar-lipat-samsung_0

گوشی‌ها، تبلت‌ها، لپتاب‌ها… و تمام ابزارهایی که از آن‌ها استفاده می‌کنیم در طول تاریخ مورد استفاده‌ی بشر قرار گرفته‌اند دچار تحولاتی قابل توجه شده‌اند. تحولاتی که گاه منجر پیدایش ابزارهایی جدید گشته‌اند. زمانی که گذشتگانمان اولین کامپیوترهای غول‌پیکر را اختراع کردند تصور اینکه روزی بتوانیم چنین حجمی از پردازش اطلاعات را در مکعب‌های کوچکی که اسمارت‌فون نامیده می‌شوند در اختیار داشته باشیم غیر‌ممکن بود. شاید دور از انتظار نباشد در آینده‌ای نچندان دور بتوانیم یک ابرکامپیوتر یا سینمای‌خانگی را در ابزاری با همین ابعاد اسمارت‌فون‌های امروزی بگانجانیم. اما تغییری که انتظار می‌رود به تازگی شاهدش باشیم ادغام تبلت‌ها و اسمارت‌فون‌هاست، تغییری که احتمالا برای اولین بار آن را با طعم سامسونگ تجربه خواهید کرد. تجربه‌ای از جنس گلکسی X .

از گلکسی X چه میدانیم!؟

سال گذشته اخباری منتشر شد مبنی بر این که سامسونگ در حال کار بر روی یک اسمارت‌فون تاشو با نمایشگری با رزولوشن 4K است. اخبار اولیه از عرضه‌ی این دستگاه در کوارترهای سوم و چهارم ۲۰۱۷ حکایت داشتند و اما خبرهای بعدی از به تعویق افتادن این تاریخ به نیمه اول ۲۰۱۸ خبر می‌دادند و حالا شاهد خبری مبنی بر این هستیم که سامسونگ نام تجاری گلکسی X را در خانه‌ی خود یعنی کره جنوبی به ثبت رسانده‌است.

گلکسی X
متاسفانه اطلاعات درباره‌ی گلکسی X اندکی پراکنده است. اخیرا لو دهندگان از دستگاهی با نمایشگر ۵ اینچی که توانایی تبدیل شدن به یک تبلت ۷ اینچی را داراست خبر داده‌اند. همچنین به نظر می‌رسد سامسونگ در نظر دارد که ابتدا ۱۰۰,۰۰۰ دستگاه از گلکسی X را عرضه کند تا بتواند میزان واکنش بازار را اندازه بگیرد ، حتی این امکان وجود دارد که سامسونگ پیشتر X را پشت درهای بسته برای بعضی از حضار ویژه در MWC به‌نمایش گذاشته باشد. سامسونگ یک باز با رونمایی از اولین نسل از گلکسی نوت باطن اسمارت‌فون‌ها و تبلت‌ها را در هم آمیخت و مفهوم فبلت را آفرید ، باید دید آیا سامسونگ باز هم می‌تواند پیشگامانه این دو ابزار را این بار در ظاهر با هم درآمیزد!؟ شما چه دیدگاهی نسبت به آینده‌ی دیوایس‌های تاشو دارید!؟

با ما در سام‌آرنا همراه باشید…

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *