ثبت نام

سامسونگ آپدیتی کار آمد و زیبا برای نرم افزار ضبط صوت خود عرضه کرد؛ چه چیز تغییر کرده است!؟ [همراه با لینک دانلود]

IMG_20170303_121952

سامسونگ به‌تازگی برنامه‌ی اختصاصی ضبط صوت خود را آپدیت کرده تا سازگاری بیشتری با نوقا داشته باشد. اما چیزی که سامسونگ ارئه میدهد فراتر از ارائه‌ی نوقا برای دیوایس‌هایش است. سامسونگ در آپدیت نوقا تلاش کرده تا نرم‌افزار‌های خودش را بهبود بخشد، تا این خالص‌ترین تجربه‌ای باشد که تا کنون از این غول کره‌ای ارائه شده. اکنون سامسونگ برای نشان دادن ادامه‌ی تعهد خود بر این بهبود، رابط کاربری و آیکون نرم‌افزار جدید ضبط صوت خود را در آپدیت اخیر تغییر داده است.

نرم‌افزار ضبط صوت جدید سامسونگ از چه امکاناتی برخوردار است!؟

نرم‌افزار جدید ضبط صوت سامسونگ دارای ۳ حالت ضبط می‌باشد؛ استاندارد ، مصاحبه و یادداشت صوتی . این برنامه همچنین این امکان را به شما می‌دهد که مکالمات و مصاحبه‌های خود را در جایگاهی که مناسب می‌بینید، شما می‌توانید انتخاب کنید که صدای ضبط شده را در حافظه‌ی داخلی ذخیره کنید یا خارجی. اصوات ضبط گشته سپس می‌توانند درون این برنامه به اشتراک گذاشته شوند ، ویرایش شوند ، تغییر نام یابند و نشانه گذاری شوند. این برنامه حتی می‌تواند از قطع تماس‌های تلفنی در میان ضبط صوت جلوگیری کند، زیرا این تماس‌ها اکثرا در موقعیت‌هایی که نامناسب هستند اختلال ایجاد می‌کنند. شما می‌توانید این نرم‌افزار را در ادامه‌ی این مطلب دانلود کنید.

رابط‌کاربری ضبط صوت جدید سامسونگ از زبان طراحی جدیدی خبر می‌دهد

در هفته های اخیر شاهد لو رفتن تصاویری از گلکسی اس۸ آن هم با نمایشگر روشن بودیم. در این تصاویر علاوه بر طراحی سخت‌افزاری وجه مشترک‌هایی نرم افزاری نیز وجود داشت، طراحی کلید‌های مجازی ناوبری ، آیکون‌های جدید دیالر و دوربین در رندری مطبوعاتی که توسط ایوان بلس فاش شد ، لوگوی دستیار صوتی جدید سامسونگ بیکسبی و آیکون و رابط کاربری آپدیتی که دیروز سامسونگ برای برنامه‌ی موزیک خود عرضه کرد… همه و همه از زبان طراحی جدید سامسونگ خبر می‌دهند، زبان جدیدی باید منتظر تکامل آن در نسل هشتم پرچمداران کهکشانی سامسونگ باشیم. شما این زبان طراحی جدید را چگونه ارزیابی می‌کنید!؟

[btn btnlink=”http://samarena.ir/wp-content/uploads/2017/03/com.sec_.android.app_.voicenote_20.1.83-73.apk” btnsize=”medium” bgcolor=”#000000″ txtcolor=”#f9f9f9″ btnnewt=”1″ nofollow=”1″]دریافت اپلیکیشن | 8.55 مگابایت[/btn]

ضبط صوت

ضبط صوت

ضبط صوت

ضبط صوت

با ما در سام‌آرنا همراه باشید…

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *