ثبت نام

گلکسی اس ۸، این اجازه را به شما می دهد تا اپ دراور را حذف کرده و تمام برنامه هایتان را به صفحه اصلی منتقل کنید.

Samsung-Galaxy-S8-Software-776×310
ب

تاچویز، رابط کاربری سامسونگ در طول سال های گذشته، کاربر پسند تر و کم نقص تر شده است تا جایی که سامسونگ تصمیم گرفت نام تاچویز را به Samsung experience تغییر دهد. گلکسی اس ۸ از اندروید ۷.۰ و جدیدترین نسخه رابط کاربری سامسونگ بهره مند. رابط کاربری، تقریبا مشابه با رابط کاربری گلکسی های سامسونگ با اندروید نوقا است. یکی از تفاوت های بین نرم افزار گلکسی اس ۸ و سایر دستگاه های سامسونگ با اندروید نوقا، امکان حذف اپ دراور و انتقال برنامه ها به صفحه اصلی است. همان چیزی که در سیستم عامل ios و برخی از رابط های کاربری اندرویدی، وجود دارد. با سام آرنا همراه باشید.
قابلیت حذف اپ دراور ، در ابتدا به صورت آزمایشی برای گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج وجود داشت و حالا این قابلیت، رسما به گلکسی اس ۸ راه یافته است.
اپ دراور اس ۸
همان طور که در تصویر بالا می بینید کاربران این امکان را دارند که اپ دراور را حذف کرده و تمام برنامه هایشان را به صفحه اصلی منتقل کنند. نکته قابل توجه این است که در این حالت، ویجت ها به صفحه آخر اضافه می شوند. شما با نگه داشتن انگشتتان بر روی ویجت ها، می توانید آن ها را به سلیقه خودتان، سازماندهی کنید.

اپ دراور اس ۸

هم چنین اگر می خواهید همانند سابق، از اپ دراور استفاده کنید، سامسونگ دو گزینه پیش روی شما گذاشته است. شما می توانید به صورت پیش فرض با کشیدن انگشتتان به سمت بالا، وارد اپ دراور شوید. دقیقا همان چیزی که در نسخه خام اندروید ۷.۰ وجود دارد. از این شیوه خوشتان نیامد؟ سامسونگ، خوشبختانه دکمه برنامه ها را حذف نکرده است و همانند تمام گلکسی های سامسونگ می توانید با کلیک بر روی آن به اپ دراور منتقل شوید. البته همان طور که گفتیم این امکان به صورت پیش فرض وجود ندارد و شما با مراجعه به تنظیمات صفحه اصلی می توانید آن را فعال کنید.
نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا وجود اپ دراور را امری ضروری می دانید؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *