ثبت نام

سامسونگ، ۷۰ میلیون پنل OLED را برای آیفون های اپل در سال ۲۰۱۷ تامین خواهد کرد.[به روز رسانی: مبلغ و مدت قرار داد مشخص شد]

Apple-iPhone-7-Review-disp
ب

مدت هاست که شنیده می شود که اپل قرار است، به سراغ استفاده از پنل OLED در آیفون های آینده اش برود. با توجه به این که سامسونگ، با اقتدار به عنوان بزرگترین تولید کننده پنل های OLED شناخته می شود، اصلا دور از ذهن نیست که اپل هم برای تامین پنل های مورد نیازش، به سراغ بزرگترین رقیبش یعنی سامسونگ برود. با سام آرنا همراه باشید.

سال پیش بود که برای اولین بار شنیدیم اپل، سامسونگ را مامور ساخت ۱۰۰ میلیون پنل ۵.۵ اینچی  OLED کرده است و دو ماه پیش بود که مطلع شدیم سامسونگ و اپل، قرار دادی به مبلغ ۴.۳‌ میلیارد دلار برای تامین ۶۰ میلیون پنل دیگر، به امضا رسانده اند.

پنل OLED

جدید ترین گزارش ها از The Nikkei Asian Review ،حاکی از آن است که سامسونگ، قرار است ۷۰ میلیون پنل OLED را در سال ۲۰۱۷ برای اپل تامین کند. البته در صورت افزایش تقاضا برای آیفون های اپل، این تعداد به ۹۵ میلیون افزایش پیدا خواهد کرد.

سرمایه گذاری های عظیم سامسونگ برای توسعه پنل های OLED و افزایش تولید انبوه آن ها، باعث شده است تا اپل، نتواند شریک تجاری دیگری برای این مسئولیت سنگین انتخاب کند و ناگزیر شود تا بار دیگر، به سراغ رقیب دیرینه اش بیاید.
به روز رسانی: این قرار داد ، به مدت ۲ سال بین سامسونگ و اپل برای تولید ۷۰ تا ۹۲ میلیون پنل OLED و به ارزش ۹ میلیارد دلار، به امضا رسیده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *