ثبت نام

دستیار صوتی Bixby، در زمان عرضه گلکسی اس ۸، فعال نخواهد شد

bixby-delay
ب

دستیار صوتی جدید سامسونگ با نام بیکسبی(Bixby) که همراه با گلکسی اس ۸ معرفی شد، از مهره های اصلی سامسونگ در بازاریابی و تبلیغات گلکسی اس ۸ بوده است. پیش از این، قرار بود این سرویس، از ۱ اردیبهشت برای کاربران گلکسی اس ۸ فعال شود اما گویا در این حین، مشکلاتی پیش آمده است و سامسونگ تصمیم گرفته است، بیکسبی را با تاخیر، در اختیار کاربران قرار دهد. با سام آرنا همراه باشید.
به گزارش وال استریت ژورنال، عملکرد تشخیص صوت بیکسبی به زبان انگلیسی، باب میل سامسونگ نبوده است و سامسونگ، تصمیم گرفته آن را بهبود دهد. هنوز، سامسونگ، زمان انتشار بیکسبی را به صورت رسمی اعلام نکرده است اما پیش بینی می شود در انتهای ماه می یعنی حدود ۴۰ روز پس از عرضه گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس، دستیار صوتی بیکسبی در دسترس کاربران قرار گیرد.

زمان انتشار بیکسبی
البته توجه کنید که سایر قابلیت های بیکسبی همچون Home، Reminder و vision به صورت پیش فرض در ابتدا فعال خواهند بود و فقط دستیار صوتی، بلااستفاده خواهد بود.
عرضه نسخه ناقص بیکسبی، قطعا پیامدهای خوبی نخواهد داشت. به خصوص زمانی که سامسونگ، برای بازاریابی و تبلیغات گلکسی اس ۸، شدیدا به حضور بیکسبی نیازمند است. از طرفی عملکرد نامطلوب سیستم تشخیص صدا بیکسبی هم می توانست باعث دلخوری کاربران شود.
نظ

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *