ثبت نام

تماشا کنید : با کمپین تبلیغاتی DoWhatYouCant# سامسونگ آشنا شوید ؛ آیا واقعیت مجازی می تواند شترمرغ ها را به پرواز در آورد!؟

IMG_20170401_131547
ب

سامسونگ را می‌توان پیشگام‌ترین شرکت در زمینه‌ی واقعیت افزوده دانست ، این پیشگامی از پشتوانه‌ی سرمایه‌گذاری عظیمی که در سال‌های اخیر انجام داده‌است دانست. سامسونگ در کنفرانس جهانی موبایل در بارسلونا در کنار رونمایی از گلکسی تب اس۳ از هدست واقعیت مجازی جدید خود که نسل جدید گیر وی‌آر است و همراه با یک کنترلر بلوتوثی خواهد بود رونمایی کرد. اما رونمایی سامسونگ از گیر وی‌آر جدید تنها در حد چند عکس و توضیحاتی اولیه بود و هیچ اطلاع دقیقی از آن‌ جز درز چند تصویر و ویدیویی‌ از کنترلر آن که بررسی اولیه محسوب می‌شد نداشتیم.

سامسونگ چگونه اس۸ را به ابزاری برای تجربه‌ی واقعیت مجازی تبدیل می‌کند

واقعیت مجازیاما اکنون که گلکسی اس۸ رونمایی شده است، سامسونگ نیز که انگار قصد دارد این دستگاه‌ را به عنوان لوازم جانبی کهکشان‌های سری اس جدید عرضه دارد بالاخره آن را در معرض بازدید عموم قرار داد، تا بتوانیم بررسی‌هایی از گیر وی‌آر جدید و کنترلر آن داشته باشیم و با مشخصات آن بیشتر آشنا شویم. در کنار این هدست جدید سامسونگ از نسل جدید دوربین واقعیت مجازی خود یعنی گیر ۳۶۰ جدید نیز رونمایی کرد تا کاربران بتوانند تجربه‌ی کامل‌تری از واقعیت مجازی داشته باشند و بتوانند لحظه‌های دل‌نشین خود را با آن به ثبت برسانند.

آنچه را که نمی‌توانید انجام دهید!!!

یکی از بهترین بخش‌هایی که در مراسم رونمایی از گلکسی اس۸ و برادر بزرگ‌ترش گلکسی اس۸ پلاس توجه‌ بازدیدکنندگان را به‌خود جلب کرد و می‌توان آن را از زیباترین بخش‌های این کنفرانس دانست، ویدیویی بود که در پایان کنفرانس پخش شد. ویدیویی که در آن شترمرغی را نشان می‌دهد که به صورت اتفاقی هدست گیر وی‌آر را بر چشم می‌گذارد و این مسئله اتفاقات جالبی را در پی خواهد داشت که تماشایش خالی از لطف نیست. سامسونگ این تبلیغ را با نام کپین جدید تبلیغاتی خود یعنی DoWhatYouCant# به‌نمایش گذاشته و به نوعی از آینده و فرصت‌هایی که تکنولوژی واقعیت مجازی می‌تواند در اختیارمان بگذارد سخن می‌گوید و این نکته را به ما یادآور می‌شود که واقعیت مجازی می‌تواند زمینه‌ساز فرصتی باشد تا آنچه را که نمی‌توانیم انجام دهیم. در ادامه شما را به تماشای این ویدیو دعوت می‌کنیم.

با ما در سام‌آرنا همراه باشید…

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *