ثبت نام

آپدیت کنید : از تغییر نام S Health به Samsung Health تا امکان ویزیت آنلاین پزشک در آپدیت جدید اپلیکیشن کنترل سلامت سامسونگ

IMG_20170406_112411

در هفته‌های گذشته شایعاتی را درباره‌ی راه‌اندازی سرویس جدیدی از برنامه‌ی S Health سامسونگ را شاهد بودیم، شایعاتی که از امکان ویزیت آنلاین پزشک در گلکسی اس۸ خبر می‌داند. اما با رونمایی از گلکسی اس۸ و اس۸ پلاس این شایعات رنگ واقعیت به‌خود گرفتند و سامسونگ در مراسم رونمایی از پرچم‌داران جدید خود رسما از راه‌اندازی سرویس جدیدی در S Health با نام “Ask An Expert”(پرسش از یک متخصص) خبر داد، سرویسی که امکان ویزیت آنلاین پزشکان را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. حال با آپدیت جدیدی این سرویس در اختیار کاربران سایر دستگاه‌های سامسونگی قرار گرفت.

پایان یک نام ، از این پس Samsung Health جایگزین S Health می‌شود

Samsung Healthسرویس جدید سامسونگ امکان ویزیت آنلاین پزشک را به صورت ۲۴ساعته ، هفت روز هفته را برای کاربران فراهم می‌سازد. البته باید به این نکته اشاره داریم که این سرویس در حال حاضر تنها در ایالات متحده در دسترس است. اما تغییر مهم دیگری که در این آپدیت شاهدش هستیم، تغییر نام سرویس قدیمی S Health به Samsung Health است. می‌توان تصمیم این غول کره‌ای را برای این تغییر نام سودمند در این جهت دانست که تا کاربر را آگاه کند که این سرویس‌ها مختص سامسونگ هستند.

Samsung Healthحال در سام‌آرنا این لینک دانلود این نرم‌افزار کاربردی را در اختیارتان قرار داده‌ایم، تا به‌روزترین تجربه را از این نرم‌افزار دوست‌داشتنی و کاربردی داشته باشید. در پایان باید به این نکته اشاره کنیم که این نرم‌افزار در تمام دستگاه‌های سامسونگی که به اندروید کیت کت(۴,۴) یا نسخه‌های بالاتر مجهز هستند قابل اجرا است.

[btn btnlink=”http://samarena.ir/wp-content/uploads/2017/04/com.sec_.android.app_.shealth_5.7.0.0025.apk” btnsize=”medium” bgcolor=”#120066″ txtcolor=”#ede8ed” btnnewt=”1″ nofollow=”1″]دانلود فایل | ۶۴ مگابایت[/btn]

Samsung Health

Samsung Health

Samsung Health

Samsung Health

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *