ثبت نام

تماشا کنید؛ تست شکنجه گلکسی اس ۸؛ اسطوره مقاومت!

Screenshot_20170419-211654
ب

برای بسیاری از افراد، مقاومت یک دستگاه در برابر عوامل خارجی، امری مهم محسوب می شود. تماشای تست های شکنجه دستگاه های مختلف، می تواند جذاب و هیجان انگیز باشد. کانال یوتیوب Jerry rig Everything که قابل اعتماد ترین منبع در این زمینه می باشد، گلکسی اس ۸ را بر روی تخت شکنجه خود خوابانده است. با سام آرنا همراه باشید تا تست خم شدن گلکسی اس ۸ و شکنجه این دستگاه را تماشا کنید.

ابتدا نوبت صفحه نمایش است. با انواع اقسام سلاح سرد به سراغ گلکسی اس ۸ رفته و  سعی می کنیم صفحه آن را خط خطی کنیم‌. صفحه گلکسی اس ۸ هم همانند بسیاری از دستگاه های بازار و به لطف شیشه محافظ گوریلا گلس ۵، تا سطح ۶ مقاومت می کند و کلید ها و سکه ها نمی توانند هیچ اثری از خود بر روی صفحه گلکسی اس ۸ بگذارند.

شیشه پشتی هم، عملکرد خوبی از خود به جای می گذارد و به راحتی خط و خش بر نمی دارد. نکته قابل توجه این است که بر روی فلش و سنسور ضربان قلب هم با گوریلا گلس ۵ پوشیده شده است که در گذشته، در هیچ دستگاهی، این اتفاق نیفتاده بود. سنسور اثر انگشت اما به راحتی خش بر می دارد ولی جای نگرانی نیست و این سنسور، به راحتی به فعالیت خود ادامه خواهد داد و با سرعت قبل، قفل گوشی شما را باز خواهد کرد.
تمام فریم گلکسی اس ۸، حتی سینی سیم کارت و دکمه های پاور، بیکسبی و کنترل صدا از فلز ساخته شده اند. نوار دور دوربین هم از فلز ساخته شده است. با کشیدن چاقو، این قسمت ها تراشیده شده و رنگشان می رود.
در تست شعله، پیکسل های صفحه گلکسی اس ۸ بر خلاف سایر دستگاه های مجهز به پنل امولد، به راحتی سفید نمی شوند. و اما شاهکار گلکسی اس ۸ در تست خم شدن است. جایی که حتی یک ذره هم این دستگاه، به هیچ طرفی منحرف نمی شود و صاف و استوار می ایستد و تسلیم نمی شود. در پایان می توانید این ویدئو را تماشا کنید:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *