ثبت نام

نسخه پلاتینیوم، طلای ۲۴ عیار و رزگلد ۱۸ عیار گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس در راه هستند؛ تعریف جدیدی از زیبایی!

24k_18k_Gold_Galaxy_S8_1-1420×835
ب

سامسونگ، علاقه ای به تولید پرچمدارانش در چند نسخه مختلف ندارد اما اگر می خواهید خاص تر از بقیه باشید، هرساله شرکت هایی اقدام به مجلل سازی پرچمداران سامسونگ می کنند. امسال قرار است، گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس، در ۳ لباس پر زرق و برق، در تعداد محدود به بازار عرضه شوند. با سام‌آرنا همراه باشید!

اگر یادتان باشد سال گذشته، شرکت Karalux ، گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج را با فریمی از طلای ۲۴ عیار و با برچسب قیمتی ۱۷۵۰ و ۱۹۵۰ دلار معرفی کرد.

نسخه مجلل گلکسی اس ۸

امسال هم، ۳ نسخه مجلل از گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس، وجود خواهد داشت که هر ۳ مدل تنها در فریم دور دستگاه، با هم تفاوت دارند. اولین مدل، فریم پلاتینیومی دارد که اتفاقا گرانترین مدل هم هست و در گلکسی اس ۸ پلاس، ۲۴۵۰ و در گلکسی اس ۸، ۲۴۰۰ دلار قیمت دارد. مدل بعدی، فریمی از طلای سرخ ۱۸ عیار دارد و دور تا دور آخرین مدل را طلای ۲۴ عیار می پوشاند. این دو مدل هم برای گلکسی اس ۸ پلاس به ترتیب ۲۴۰۰ و ۲۳۵۰ دلاد قیمت دارند. قیمت این ۲ مدل، برای گلکسی اس ۸، ۱۰۰ دلار کمتر از برادر بزرگترش است.

جالب این که دو گزینه برای رنگ شیشه ی پشتی دستگاه قرار دارد. شما می توانید از بین دو رنگ مشکی Midnight Black و نقره ای Archid Gray، یک رنگ را انتخاب کنید.

نکته جالب تر این که سینی سیم کارت و دکمه های پاور، بیکسبی، کاهش و افزایش صدا هم به رنگی در می آید که با فریم، همخوانی داشته باشد.

نسخه مجلل گلکسی اس ۸

نسخه مجلل گلکسی اس ۸

البته در نظر داشته باشید که این ۳ نسخه مجلل گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس، در هیچ یک از مشخصات سخت افزاری و نرم افزاری با یکدیگر تفاوتی ندارند و عملا شما در قبال ظاهری اندکی خاص تر، ۳ برابر بیشتر از نسخه ی معمولی، پول می دهید.

نظر شما چیست؟ آیا برای یک موبایل، همچین مبلغی(حدود ۸ میلیون تومان) هزینه می کنید؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *