ثبت نام

صفحه نمایش گلکسی اس 8 ؛ بهترین صفحه نمایش از نظر DisplayMate

گلکسی اس 8
ب

صفحه نمایش اولد مورد استفاده در تلفن های هوشمند سامسونگ همیشه یکی از بهترین صفحه نمایش های استفاده شده در موبایل است. سال گذشته گلکسی اس 7 با صفحه نمایش فوق العاده‌اش همه را به وجد آورد و ظاهرا امسال نوبت گلکسی اس 8 است. در ادامه با سام آرنا همراه باشید…

بهترین صفحه نمایش در آزمایش‌های DisplayMate !

تلفن های هوشمند و تلوزیون های سامسونگ همیشه به نمایش تصاویر شارپ و درخشان معروف اند. اما از آن‌جایی که دیسپلی میت می‌گوید گلکسی اس8 یک پله از تمام نمایشگر های تلفن همراه سامسونگ بالاتر است. متخصصان دیسپلی میت گلکسی اس 8 را کاملا مورد بررسی قرار دادند و از نظر دقت و طبیعی بودن رنگ بالاترین رتبه را بین تمام صفحه نمایش ها دریافت کرده است.

حداکثر روشنایی گلکسی اس8 تا 1020 نیت به‌طور خودکار می‌رسد که واقعا حیرت آور است. همچنین تمامی رنگ ها به‌طور دقیق تنظیم شده اند. گلکسی اس8 برای اولین بار در میان تلفن های همراه گواهی‌نامه ی HDR Premium را دریافت کرده است. همچنین این دستگاه توانایی تولید ویدیو به‌صورت HDR را داراست.

صفحه نمایش های اولد سامسونگ از نظر مصرف باتری همیشه بهترین بوده اند و گلکسی اس 8 نیز از این قاعده مستثنی نیست و به کمک پردازنده‌ی کم مصرف و همچنین باتری 3000 میلی آمپر ساعتی این دستگاه به نظر می‌آید مصرف گلکسی اس 8 بسیار پایین باشد.

اگر این اطلاعات برای شما کافی نیست در ادامه می‌توانید مقاله کامل و تخصصی بررسی صفحه نمایش گلکسی اس 8 را از سایت دیسپلی میت مشاهده کنید:

مقاله کامل بررسی صفحه نمایش گلکسی اس8 از سایت دیسپلی میت

با این اوصاف فکر می‌کنیم صفحه نمایش گلکسی اس 8 بهترین صفحه نمایش در بین تلفن های همراه از هر نظر باشد. نظر شما چیست؟

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *