ثبت نام

وقتی همه رکوردها، جا به جا می شوند؛ میزان پیش فروش گلکسی اس ۸، ۵.۵ برابر گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج است!

20170411_163408
ب

با این که تنها دو روز از آغاز پیش فروش گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس در بازار کره جنوبی، می گذرد اما این دو دستگاه در حال درخشش هستند و در طی دو روز، آمار خیره کننده ای از میزان پیش فروش به جا گذاشته اند. با سام آرنا همراه باشید.
گزارشات حکایت از این دارند که در دو روز اول پیش فروش گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس در کره جنوبی، بیش از ۵۵۰۰۰۰ عدد از این دو دستگاه، پیش فروش شده است که رقم فوق العاده ای است. توجه کنید که در مدت مشابه در سال گذشته، ۱۰۰۰۰۰ گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج و ۲۰۰۰۰۰ گلکسی نوت ۷ پیش فروش شدند.
در آمریکا، هم اوضاع مشابه کره جنوبی است. هنوز آمار رسمی از پیش فروش گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس در آمریکا در دسترس نیست اما گفته می شود فروش آن ها، به دو برابر گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج خواهد رسید. این در حالی است که این دو پرچمدار، برچسب های قیمتی بیشتری نسبت به پرچمداران سال گذشته سامسونگ دارند.
پیش فروش گلکسی اس ۸

در آمریکا، رنگ مشکی(Midnight Black) بیشترین طرفدار را داشته است و رنگ های بنفش(Orchid Gray) و نقره ای(Arctic Silver) کمترین طرفدار را داشته اند.
نکته جالب توجه دیگر این است که گلکسی اس ۸ پلاس، محبوب تر از برادر کوچکترش بوده است و سامسونگ باید به میزان تولید این دستگاه، بیفزاید.
تحلیلگران معتقدند فروش خوب گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس، می تواند به سوددهی مجدد بخش سامسونگ الکترومکانیک و سامسونگ SDI بینجامد.
نظر شما چیست؟ آیا گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس می توانند به پرفروش ترین گلکسی های تاریخ سامسونگ تبدیل شوند؟ آیا شما با وجود قیمت بیشتر آن ها نسبت به نسل قبلشان، آن ها را در سبد خرید خود قرار خواهید داد؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *