ثبت نام

تماشا کنید: اسپید تست گلکسی اس 8 و پیکسل ایکس ال

گلکسی اس 8
ب

امروزه معیار خیلی از افراد برای خرید گوشی های هوشمند سرعت تلفن همراه در اجرای برنامه ها و همچنین در قسمت های مختلف رابط کاربری است. در این پست قصد داریم ویدیویی از اسپید تست دو تلفن همراه قدرتمند از دو شرکت قدرتمند را برایتان به نمایش بگذاریم. یعنی گلکسی اس 8 و پیکسل ایکس ال؛ با سام آرنا همراه باشید…

شاید یکی از معیار های شما هم برای خرید تلفن های همراه سرعت آن دستگاه باشد اما خب نمی‌توانید بدون این‌که تلفن هوشمند مورد نظر را در دسترس داشته باشید سرعت آن‌را تست کنید. به همین علت افرادی در بعضی از سایت های و یا کانال های یوتیوبی دست به یک کار بسیار جذاب و عالی زده اند. این افراد گوشی های مختلفی را مورد بررسی های مختلف و گاها عجیب و غریب قرار می‌دهند تا کاربرانی که قصد خرید آن دستگاه را دارند بدون این‌که دیوایس مورد نظر را در اختیار داشته باشند از ویژگی های آن مطلع شوند و آن‌را با چشم خود ببینند.

اسپید تست گلکسی اس 8 و پیکسل ایکس ال؛ برنده‌ی میدان کدام است؟

اسپید تست یکی از همین تست هاست که در آن معمولا دو تلفن همراه را از نظر سرعت اجرای برنامه های مختلف مورد بررسی قرار می‌دهند. در این پست قصد داریم اسپید تستی بین دو تلفن همراه فوق العاده قدرتمند یعنی گلکسی اس 8 و پیکسل ایکس ال را برایتان به نمایش بگذاریم:

 
نظر شما در مورد این ویدیو چیست؟ عملکرد کدام گوشی را بهتر می‌دانید و آیا دستگاه مورد نظرتان انتظارتان را برآورده کرد؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *