ثبت نام

برخی از کاربران گلکسی اس ۸، از مشکل شارژ وایرلس باتری گله‌مند هستند

nexus2cee_hero_thumb-6
ب

هر دستگاهی، در ابتدای عرضه به بازار، یک سری مشکلات ریز دارد. گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس هم از این قاعده مستثنا نیستند و پس از مشکل قرمزی صفحه نمایش، این بار مشکل شارژ وایرلس باتری، گریبانگیر این دو پرچمدار فوق العاده شده است. با سام آرنا همراه باشید تا درباره مشکل شارژ وایرلس گلکسی اس ۸ بیشتر بدانید.
چند تن از کاربران گزارش داده اند که باتری گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس، با شارژرهای وایرلس نسل های گذشته سامسونگ، شارژ نمی شود. این در حالی است که این دو دستگاه، از استاندارد QI بهره می برند و باید با هر شارژر وایرلسی که از این استاندارد پشتیبانی می کند، شارژ شوند. البته چند تن از کاربران، با شارژرهای وایرلس از سایر برند های بازار توانسته اند این مشکل را حل کنند.
مشکل شارژ وایرلس گلکسی اس ۸
سامسونگ در گذشته هم چنین سابقه ای داشته است. اگ یادتان باشد بعضی از دستگاه های گلکسی نوت ۵، به هیچ وجه به صورت وایرلس شارژ نمی شدند و این مشکل، پس از ماه ها و با ارئه آپدیت اندروید مارشمالو، مرتفع شد.
به نظر می رسد این یک باگ نرم افزاری ساده باشد و سامسونگ بتواند با به‌روز‌رسانی ساده ای، این مشکل را حل کند.
نظر شما درباره مشکل شارژ وایرلس گلکسی اس ۸ چیست؟ آیا این مسئله، یک مشکل نرم افزاری است یا سامسونگ پس از اتفاقات پیش آمده برای گلکسی نوت ۷، بسیار محتاطانه رفتار کرده و این مشکل، یک محدودیت محسوب می شود؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *