ثبت نام

تماشا کنید: دراپ تست گلکسی اس۸ و آیفون ۷ ؛ جدال قهرمانان

IMG_20170405_222003
ب

گوشی‌های هوشمند در دنیا‌ی امروز برای اثبات خود نیازمند گذراند آزمایشات زیادی هستند، آن‌ها مراحل ویژه‌ای را می‌گذرانند تا این اطمینان را برای کاربران ایجاد کنند که دستگاه مورد نظر از مقاومت و دوام لازم برخورداند. اما انگار این آزمون‌ها قرار نیست به تعدادی تست استاندارد شرکتی که در شرایط کنترل شده‌ انجام می‌شوند محدود شوند، زیرا این دارندگان وبسایت‌های حوضه‌ی تکنولوژی و کانال‌های یوتیوب هستند که گوشی‌های هوشمند را با چالش‌هایی کاربردی و خلاقانه روبه‌رو می‌کنند تا کاربران را به وجد بیاوردن.

دراپ تست ها محبوب ترین‌اند…

شاید با آزمایش‌هایی عجیبی مانند شلیک به یک گوشی هوشمند یا انجماد آن‌ها یا دیگر شرایط عجیب دیده برخورد کرده باشید، اما شاید بتوان مهم‌ترین و پر مخاطب ترین آن‌ها را دراپ تست‌ها دانست، تست هایی که می‌توانند کاربران را با سطح مقاومت گوشی‌های خود در برابر رایج‌ترین و محتمل‌ترین تهدید در کاربری روزمره، یعنی رهاشدن از دست و افتادن آشنا می‌کند.

گلکسی اس۸ یا آیفون۷ ، کدامیک مقاوم‌ترند!؟

حال می‌خواهیم شما را دعوت کنیم به تماشای دراپ تست دو پرچم‌داران دو غول بزرگ دنیای موبایل و تکنولوژی دعوت کنیم، گلکسی اس۸ و آیفون ۷ تا ببینیم کدام یک از مقاومت بیشتری برخوردارند و می‌توانند همراه شایسته‌تری برایتان باشند.

دراپ تستدر ابتدا باید بدانیم که در این مقایسه شاهد رها کردن دو گوشی از دو موقعیت بقل و سطح جلویی دستگاه هستیم. هر دو دستگاه‌ از فاصله‌ی ۵ فوتی(حدود ۱,۵ متری) رها می‌شوند. در تست اولی هر دو گوشی از یک کنج رها می‌شوند در این مرحله پنل جلویی هیچ‌کدام از دو دستگاه دچار آسیب یا شکستگی نمایشگر نمی‌شوند، و هر دو را می‌توان دوباره روشن کرد و به‌کار گرفت. اما در قاب دو دستگاه وضعیت متفاوت بود، اولا باید به این نکته اشاره کنیم که قاب آلومینیومی هر دو دستگاه دچار آسیبی در محل برخورد می‌شوند. اما خبر خوب آن‌که اثر این ضربه در قاب آلومینیومی گلکسی اس۸ بسیار ناچیز است و در برابر ضربه‌ی وارد شده به قاب آیفون می‌توان برتری کامل را به اس۸ داد.

دراپ تستدر مرحله‌ی بعد آزمایش دو گوشی از سمت پنل جلویی رها گشتند. باید بگوییم نتیجه درباره آیفون۷ یک فاجعه است، پنل جلویی دستگاه کاملا خرد شده و گوشی به‌طور کامل از کار افتاد. خوشبختانه وضعیت در گلکسی اس ۸ بسیار بهتر است ، هرچند شاهد شکستگی‌هایی در گوشه‌ها و همچنین ترک‌هایی در سطح صفحه‌نمایش هستیم. اما دستگاه به درستی کار خواهد کرد. در مجموع می‌توان در این آزمایش برتری مطلق را به گلکسی  اس۸ داد که خبری بسیار دل‌گرم کننده است. در ادامه در سام‌آرنا شما را به تماشای این دراپ تست دعوت می‌کنیم.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *