ثبت نام

نسخه ریفربیشد گلکسی نوت ۷ به باتری ۳۲۰۰ میلی آمپر ساعتی و اندروید نوقا مجهز شده است.

new-samsung-galaxy-note-7-3
ب

اگر پیگیر اخبار تکنولوژی باشید، حتما تاکنون درباره گلکسی نوت ۷ و اتفاقات ناگوار آن شنیده اید. سامسونگ، در پی انفجار های متعدد گلکسی نوت ۷، مجبور شد آن ها را از بازار جمع آوری کند و به همین علت، ضرر های زیادی را متحمل شد‌. چند ماه پیش بود که مطلع شدیم، سامسونگ در حال کار بر روی نسخه ریفربیشد گلکسی نوت ۷ است. اکنون اطلاعات بیشتری از این دستگاه منتشر شده است. با سام آرنا همراه باشید.

یکی از فرضیه هایی که در خصوص انفجار باتری های گلگسی نوت ۷ مطرح شد، حجم بالای آن ها با توجه به ابعاد دستگاه بود. تصاویر لو رفته از وبسایت ویتنامی Samsung VN نشان می دهد که سامسونگ، می خواهد نسخه ریفربیشد گلکسی نوت ۷ را به باتری ۳۲۰۰ میلی آمپر ساعتی مجهز کند. یعنی ۳۰۰ میلی آمپر ساعت کمتر از نسخه اصلی گلکسی نوت ۷.
همچنین سامسونگ، گلکسی نوت ۷ ریفربیشد را به جدیدترین نسخه حال حاضر سیستم عامل اندروید یعنی اندروید نوقا(۷.۰) مجهز خواهد کرد. در حالی که گلکسی نوت ۷ اصلی از اندروید مارشمالو، بهره مند بود.
هنوز اطلاعاتی درباره زمان عرضه و این که نسخه ریفربیشد گلکسی نوت ۷ در کدام بازار ها عرضه خواهد شد، وجود ندارد اما به نظر می رسد باید شاهد حضور این دستگاه در کشور هایی همچون هند و ویتنام باشیم. البته که مدیران واحد هند سامسونگ، این موضوع را تکذیب کرده اند.
گلکسی نوت ۷، پرچمداری شایسته و قابل احترام بود که متاسفانه، به سرنوشت ناگواری دچار شد. هنوز هم که هنوز است، گلکسی نوت ۷ به واسطه قلم S pen، مناسب ترین دستگاه برای افراد خلاق و فعال به شمار می رود.
در پایان، توجه شما را به عکس های لو رفته از نسخه ریفربیشد گلکسی نوت ۷، جلب می کنیم:
نوت ۷ ریفربیشد

نظر شما درباره گلکسی نوت ۷ ریفربیشد چیست؟ آیا درصورت عرضه این دستگاه در بازار ایران، آن را خریداری می کنید؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *