ثبت نام

گوگل کروم بوک هایی از سامسونگ که از اپلیکیشن های اندرویدی پشتیبانی خواهند کرد را تایید کرد

Samsung-Chromebook-01
ب

چند ماه پیش بود که گوگل خبر پا نهادن اپلیکیشن‌های اندرویدی را به دنیای سیستم عامل کروم، را در آینده‌ی نزدیک رسما تایید کرد. با این حال گوگل توضیح کاملی درباره‌ی تمام دیوایس‌هایی که قرار است از پلی استور پشتیبانی کنند نداد و تنها لیستی از سه دستگاهی که به صورت اولیه قرار است از این ویژگی پشتیبانی کنند ارائه داد که هیچ یک از آن‌ها از محصولات سامسونگ نبودند.

سرانجام لیست کامل گوگل منتشر شد

کروم بوکحال گوگل این لیست را بروزرسانی کرده و دستگاه‌هایی که را که قرار است بزودی امکان پشتیبای از پلی استور را به‌دست آوردن و اولین تجربه از اجرای اپلیکیشن‌های اندرویدی در سیستم‌های تحت کروم باشند، را کاملا مشخص نموده است. این لیست همچنین مشخص می‌کند که وضعیت دستگاه‌های نام برده در زمان دریافت این آپدیت که برای‌شان پشتیبانی از اپلیکیشن‌های اندروید را به ارمغان می‌آورد چه زمانی خواهد بود.

کروم بوک پلاس سامسونگ تنها نام سامسونگی در لیست گوگل

کروم بوک

در لیست منتشر شده توسط گوگل تنها کروم بوک سامسونگی که قابلیت پشتیبانی از اپلیکیشن‌های اندرویدی را از طریق کانالی امن را داراست کروم بوک پلاس می‌باشد. این در حالیست که این‌گونه به‌نظر می‌رسد که کروم بوک‌های دیگر سامسونگ مانند کروم بوک پرو ، کروم بوک ۲ ۱۱ اینچی و کروم بوک ۳ که در این لیست نامی از آن‌ها برده نشده است در مرحله‌ی آماده‌سازی برای پشتیبانی از این قابلیت قرار دارند. هنوز این مسئله که امکان پشتیبانی از پلی‌استور از طریق کانالی امن توسط این دستگاه‌ها تا کی به‌طول انجامد به وضوح روشن نشده‌است.

کروم بوکباید هنوز منتظر ماند تا گوگل چه زمانی ساپورت این ویژگی‌ را در دستگاه‌های نام‌برده تایید می‌کند. اما این گونه به‌نظر می‌رسد که این امر پیش از پایان سال جاری عملی نشود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *