ثبت نام

نظرسنجی: کدام‌ یک از پرچمداران سری اس سامسونگ زشت ترین آن‌ها بودند؟!

سری اس
ب

شاید واژه ی زشت کمی بی رحمی باشد اما شرکت سامسونگ تا قبل از گلکسی اس 6 واقعا تلفن های نسبتا زشتی تولید می‌کرد و با این‌که این دستگاه ها مشخصات سخت افزاری فوق العاده ای داشتند اما ظاهر آن‌ها و استفاده از پلاستیک برای ساخت بدنه‌ی این دستگاه ها، پرچمداران سامسونگ را به یکی از زشت ترین دستگاه های موجود در بازار تبدیل کرده بود. در ادامه با سام آرنا همراه باشید…

شاید اگر در زمان گلکسی اس 4 یا اس 5 ، تلفن خود را در کنار پرچمداران سایر برند ها می‌گذاشتید کاملا از جنس بد بدنه و طراحی ناقص آن زده می‌شدید و از چشمتان می‌افتاد. اما سامسونگ ارگونومی را کاملا در این دستگاه ها رعایت می‌کرد و این تلفن ها در عین زشت بودنشان ارگونومی را حفظ می‌کردند. سامسونگ به همین منظور در گلکسی اس 6 با تغییراتی در ظاهر دستگاه و همچنین تغییر جنس بدنه به این طراحی ناقص و زشت پایان داد و دوره ی جدیدی از طراحی تلفن های همراه را برای خود رقم زد. اما این سبک طراحی هم چندان طولی نکشید. شرکت سامسونگ پس از ارائه ی دو پرچمدار از سری اس (اس 6 و اس 7) که تقریبا از نظر جنس بدنه و طراحی شبیه به هم بودند، در گلکسی اس 8 به طور کلی طراحی دستگاه را دگرگون کرد و مجدد تغییر طراحی را به طرز چشمگیری مشاهده کردیم.

در این مطلب یک نظرسنجی برای شما تدارک دیده ایم و قصد داریم بدانیم که به نظر شما زشت ترین پرچمدار سری اس سامسونگ کدام دستگاه است؟

[totalpoll id=”3431″]

در صورت علاقه می‌توانید علت انتخاب و نظرات خود در مورد این دستگاه ها را در بخش نظرات توضیح دهید.

دیدگاه ها

  • سهیل 3 اردیبهشت 96 :: 06:52
    0 0

    واقعا هر کدوم از گلکسی S ها تو زمان عرضه جزو زیباترین گوشی های بازار بودند.
    سامسونگ قبل از اس۶ کیفیت خوبی نداشت اما زشت نبود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *