ثبت نام

به گزارش موسسه IDC، سامسونگ همچنان پرفروشترین برند تلفن همراه در جهان است

20170428_215543
ب

مدت هاست که نام سامسونگ را جز در جایگاه نخست جدول پرفروشترین برندهای تلفن همراه در جهان نمی بینیم. سامسونگ موفق شد، پیش از عرضه گلکسی اس ۸، اپل را شکست دهد و اکنون گزارش موسسه IDC، نشان می دهد سامسونگ با اختلاف معنادارای نسبت به رقبا، پرفروشترین برند تلفن همراه در جهان است. با سام آرنا همراه باشید تا نگاهی بیندازیم بر آمار فروش سامسونگ در سه ماهه اول ۲۰۱۷!

طبق گزارش موسسه IDC، فروش اسمارتفون ها در سه ماه اول ۲۰۱۷، با رشدی ۴.۳ درصدی نسبت به سال گذشته به ۳۴۷.۴ میلیون دستگاه رسیده است. در این بین سامسونگ و اپل، این دو غول تکنولوژی جهان با حفظ نسبی فروششان، در جایگاه اول و دوم ایستاده اند و همچنان اختلاف معناداری با باقی شرکت ها دارند. سامسونگ در این مدت توانسته است، با فروش ۸۹.۲ میلیون دستگاه، حدود ۲۳ درصد از سهم بازار را در اختیار داشته باشد. هواوی، اوپو و ویوو بازهم، رشدی فضایی داشته اند و با سرعت خیره کننده ای سامسونگ و اپل را تعقیب می کنند.

آمار فروش سامسونگ در سه ماهه اول ۲۰۱۷

البته توجه کنید که که در این بازه زمانی، گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس، دو پرچمدار پرفروش سامسونگ در بازار ها حضور نداشته اند. برای آشنایی بیشتر با این دو پرچمدار، می توانید بر روی بنری که در بالای این صفحه قرار دارد، کلیک کنید. همچنین سری J سامسونگ که در بازارهای در حال توسعه همانند خاورمیانه بسیار محبوب است، عضو جدیدی را برای فروش در این بازه زمانی نداشته است. پس پیش بینی می شود با فروش خوب گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس و معرفی سری J 2017، این آمار در سه ماهه بعدی، رشد خوبی داشته باشد.

نظر شما چیست؟ آمار فروش سامسونگ در سه ماهه اول ۲۰۱۷ را چگونه ارزیابی می کنید؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *