ثبت نام

سامسونگ پیش از عرضه گلکسی اس ۸، گوی سبقت را از اپل ربود!

Samsung-Galaxy-S8-vs-Apple-iPhone-7-Plus-first-look-12-of-18-840×473
ب

در سه ماهه چهارم ۲۰۱۶ و با توجه به اتفاقاتی که برای گلکسی نوت ۷ افتاد، فروش اسمارتفون های سامسونگ به شدت تحت تاثیر قرار گرفت و در این زمان، اپل توانست عنوان بزرگترین تولیدکننده اسمارتفون در جهان را از آن خود کند. اما حالا و پیش از عرضه گلکسی اس ۸، سامسونگ توانسته این عنوان را از اپل پس بگیرد. با سام آرنا همراه باشید تا نگاهی بیندازیم بر آمار فروش سامسونگ و اپل!
به گزارش موسسه Trendforce، سامسونگ موفق شده است در سه ماه اول ۲۰۱۷، ۲۶.۱ درصد از سهم فروش اسمارتقون های دنیا را در اختیار بگیرد که این مقدار از سه ماهه چهارم ۲۰۱۶، حدود ۸ درصد بیشتر است. اپل هم با کاهش حدود ۳ درصدی فروش و با دارا بودن ۱۶.۹ درصد از سهم بازار، در رتبه دوم قرار دارد.
آمار فروش سامسونگ
این افزایش سهم عجیب، ناشی از فروش موفق سری J و سری A 2017 است زیرا در این بازه ی زمانی، سامسونگ پرچمداری معرفی نکرده و بسیاری از طرفداران سامسونگ، منتظر گلکسی اس ۸ ماندند تا این پرچمدار را خریداری کنند.
آمار های اولیه پیش فروش گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس هم از فروش بسیار موفق این دو دستگاه خبر می دهند. رقابت اپل و سامسونگ در شهریور ماه و با معرفی آیفون ۸ و گلکسی نوت ۸، داغ تر از همیشه خواهد شد.
نظر شما چیست؟ چه عواملی، این رشد فروش خوب را برای سامسونگ، در سه ماهه اول ۲۰۱۷ رقم زدند؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *