ثبت نام

انتشار سورس کرنل گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس از سوی سامسونگ

104367476-galaxy-s8-s8-plus
ب

یکی از ویژگیهای یک گوشی اندرویدی استفاده از منابعی است که شرکت سازنده تلفن همراه در اختیار توسعه دهندگان قرار می‌دهد. سامسونگ هم از این قاعده پیروی می‌کند و معمولا سورس کرنل محصولات جدید را برای استفاده توسعه دهندگان منتشر میکند. در ادامه با سام آرنا همراه باشید.

گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس راه خود را به تمام فروشگاه‌ها در سراسر دنیا باز کرده‌اند. در حالی که سامسونگ مشغول  افزایش دسترسی کاربران خود به پرچمداران جدید این شرکت است، امروز با منتشر کردن سورس کرنل‌های اگزینوس گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس باعث ستایش توسعه دهندگان از سامسونگ شد.

هر لحظه استفاده کنندگان پرچمدار جدید سامسونگ در حال افزایش می‌باشند، در این بین عده زیادی هستند که علاقه بسیاری به شخصی سازی کردن دستگاه خود دارند. با استفاده از سورس کرنل توسعه دهندگان قادر خواهند بود تا با استفاده از آن بر روی کاستوم کرنل خود کار کنند. کاستوم کرنل‌ها بطور قابل ملاحظه‌ای به کاربران این اجازه را می‌دهد تا کنترل بیشتری بر روی دستگاه خود داشته باشند و گزینه‌های بسیاری زیادی برای شخصی سازی کردن دستگاه با آن‌ها می‌دهد.

با مراجعه به مرکز انتشار متن باز سامسونگ (OSRC) می‌توانید برای دانلود سورس کرنل گلکسی اس‌ 8 و گلکسی اس 8 پلاس اقدام نمایید. انتشار سورس کرنل قطعا به سود کاربرانی است که در اکثر بازار‌ها مدل اگزینوس گلکسی اس 8 را دریافت می‌کنند. در هفته‌های آینده باید شاهد منتشر شدن کاستوم کرنل‌های مختلف برای پرچمدار جدید سامسونگ باشیم. اگر شما هم طرفدار استفاده از رام‌ها و کرنل‌های کاستوم بر روی گلکسی اس 8 خود هستید باید چند هفته دیگر نیز منتظر بمانید.

 

لطفا نظر خود را در مورد کاستوم کرنل با ما در میان بگذارید. آیا واقعا می‌توان با کاستوم کرنل عملکرد کلی دستگاه را بهبود بخشید؟ اگر عملکرد کلی دستگاه با کاستوم کرنل بهبود پیدا می‌کند دلیل اینکه سامسونگ از آن‌ها بطور پیشفرض استفاده نمی‌کند چیست؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *