ثبت نام

سامسونگ، در حال کار بر روی صفحه نمایشی با ۴ لبه خمیده برای گلکسی اس ۹ است

samsung-rollable-display-sg-hero-0-980×420
ب

صفحه نمایش Infinity Display گلکسی اس 8، جدید ترین تلاش سامسونگ برای کاهش نسبت تصویر به بدنه و انقلابی در طراحی اسمارتفون ها است. حال، سامسونگ می خواهد پا را از این هم فراتر گذاشته و گلکسی اس 9 را به صفحه نمایشی با ۴ لبه خمیده و نسبت صفحه به بدنه ۹۸ درصدی مجهز کند! با سام آرنا همراه باشید.

طبق گزارشات جدید، سامسونگ در حال توسعه صفحه نمایشی با ۴ لبه خمیده است. این یعنی تقریبا هیچ حاشیه ای در بالا و پایین پنل جلویی وجود ندارد و نسبت تصویر به بدنه می تواند به ۹۸ درصد برسد که فوق العاده است و تاکنون هیچ دستگاهی با این صفحه نمایش، در دنیا تولید نشده است.

۴ لبه خمیده

البته، دشواری هایی در فرآیند ساخت وجود دارد و برای آغاز تولید انبوه این پنل،  باید این مشکلات مرتفع شوند. فرآیند ساخت و لایه سازی فعلی، یک مشکل بزرگ دارد و آن این است که ۴ گوشه صفحه نمایش، قادر به تشخیص لمس کاربر نیستند و پیش از این که روزی، همچین دستگاهی به دست مشتریان برسد، باید فرآیند ساخت و لایه سازی، تغییر کند.

گفته می شود سامسونگ، در سال آینده از این صفحه نمایش رونمایی خواهد کرد که شاید گلکسی اس 9 نخستین دستگاهی باشد که به این نوع صفحه نمایش مجهز می شود.

نظر شما درباره این نوع صفحات نمایش چیست؟ آیا در گلکسی اس 9، مجددا شاهد تغییر زبان طراحی خواهیم بود؟

دیدگاه ها

  • Hadi
    Hadi 16 مرداد 96 :: 11:31
    0 0

    عالی میشه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *