ثبت نام

نتیجه نظرسنجی: ما همیشه تشنه هستیم! این بار تشنه‌ی حافظه بیشتر! خرید micro SD

تشنه ی حافظه بیشتر

چند روز پیش نظرسنجی اختصاصی سام‌آرنا، در رابطه با خریدن یا نخریدن micro SD با وجود 64 گیگابایت حافظه داخلی، نتایج جالبی به همراه داشت… امروز نیز در سام‌آرنا به بررسی نتایج نظرسنجی می‌پردازیم. همراه ما باشید.

نتیجه نظرسنجی
نتیجه نظرسنجی

نتیجه بگیریم:

سال به سال، برنامه‌های حجیم‌تر و ویدیوهای پرجزئیات‌تری به اینترنت اضافه می‌شوند! کافی‌ست با یک سرچ کوتاه، حرف ما را باور کنید… و امروزه هم که در ایران اینترنت‌ها نسبت به چند سال اخیر بسیار پرسرعت‌تر شده‌اند و اینترنت با سرعت راضی کننده، تبدیل به چیزی عادی در بین عموم شده است. گلکسی اس8 هم یکی از آن دسته تلفن‌هایی است که هم به فکر جیب مشتری بوده و هم به فکر فروش بیشتر!

این تلفن که 64 گیگابایت حافظه داخلی دارد، مانند گلکسی اس7 و اس7 اج قادر است تا یک سیم کارت اضافه یا یک کارت حافظه در ازای سیم کارت را شامل شود. طبق رای‌های شما عزیزان، می‌توان نتیجه گرفت که 64 گیگابایت هم آن‌چنان شما را راضی نمی‌کند و مثل این‌که 56 نفری که برای خرید میکرو اس‌دی رای داده‌اند، در تلفن‌هایشان فایل‌های سنگینی نگهداری می‌کنند که با وجود فضای ابری و این میزان حافظه، هنوز راضی به حجم زیر 100 گیگابایت نیستند!

در کل نظرسنجی جالبی بود مخصوصا این که اکثریت با اختلاف کم، به گزینه 2 (خرید میکرو اس‌دی با وجود 64 گیگابایت) رای دادند. شما چه می‌گویید؟

چرا تنها 109 نفر حاضر به رای دادن شدند؟

سام‌آرنا، جهت رضایت هرچه بیشتر شما، روزانه مطالبی که چه اختصاصی هستند و چه ترجمه، در کوتاه‌ترین زمان ممکن آماده می‌کند. مدت زمان بسیار زیادی از آغاز فعالیت رسمی تیم سام‌آرنا نگذشته است و وب‌سایت ما آن‌قدر تبلیغات نکرده که در بین تمامی هواداران معروف و به دیگر علاقه‌مندان معرفی شود. اما با این که در این مدت، اخبار متنوعی نیز برای شما تهیه کردیم، نظرسنجی‌های مختلفی هم در دستور کار خود قرار دادیم تا هوادارانمان روز به روز بیشتر از قبل شوند.

با گذشت مدتی کوتاه، این قول را به شما می‌دهیم که فعالیت ما حرفه‌ای‌تر و جامع‌تر از قبل خواهد بود و قطعا در جذب مخاطبانِ بیشتر نیز تاثیرگذار می‌باشد. ما در این لحظه از تمامی 109 نفری که در این چهار روز رای دادند، تشکر می‌کنیم.

نظرات خود را با سام‌آرنا در میان بگذارید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *