ثبت نام

گلکسی C10 با دوربین دوگانه و دکمه اختصاصی Bixby[به روز رسانی: نخستین تصویر رسمی لو رفت]

gsmarena_001
ب

طبق شایعات سامسونگ قصد دارد در مدل جدید سری C خود، از دکمه اختصاصی Bixby نیز استفاده کند. Bixby چندی پیش در پرچمدار این شرکت مورد استفاده قرار گرفته است. در ادامه با سام آرنا همراه باشید.

 

هفته پیش پستی در مورد گلکسی C10 و گلکسی C10 پلاس منتشر کردیم که در آن سامسونگ قصد دارد تا امسال خط تولید سری گلکسی C را افزایش دهد. شماره مدل‌های این دو گوشی هوشمند SM-C9100 و SM-C9150/9158 است. همانند گذشته این گوشی‌ها دارای مشخصات عالی ولی با قیمت یک میانرده عرضه می‌شوند. در حالی که شایعات بر این حکایت دارند که گلکسی نوت 8 اولین گوشی هوشمند سامسونگ با دوربین دوگانه خواهد بود، اما اخیرا شایعات جدید این احتمال را رد کرده اند.

این شایعات مجهز بودن گلکسی C10 به دوربین دوگانه در پشت دستگاه را ادعا می‌کنند. تصاویر محافظ این گوشی هوشمند به بیرون درز کرده است. این تصاویر نشان می‌دهد که گلکسی C10 به دوربین دوگانه مجهز است. همچنین در این محافظ قسمتی برای دکمه Bixby دستگاه در نظر گرفته شده است. البته قبل از این هم سامسونگ خبر رسیدن دکمه اختصاصی Bixby به دیگر گوشی‌های هوشمند را داده بود.

جای تعجب ندارد که سامسونگ می‌خواهد سیستم دوربین دوگانه خود را با یک تلفن میانرده در چین معرفی کند. بیشتر شرکت‌های چینی، گوشی با دوربین دوگانه با مشخصات میانرده را معرفی کرده‌اند. تنها آیفون 7 پرچمدار مناسبی است (از لحاظ مجهز بودن به دوربین دوگانه) که میان شرکت‌های دیگر می‌توان پیشنهادش کرد.  هنوز مشخص نیست چه زمانی سامسونگ گلکسی C10 و گلکسی C10 پلاس را بطور رسمی تایید کند.

نظر شما در مورد سری گلکسی C سامسونگ چیست؟

 

 

گلکسی C10

 

گلکسی C10

 

گلکسی C10

 

گلکسی C10

به روز رسانی: نخستین تصویر رسمی از گلکسی C10 در رنگ رزگلد منتشر شد.

گلکسی C10

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *