ثبت نام

گلکسی نوت 7R چه قیمتی خواهد داشت؟ آیا منتظر حضور آن در ایران باشیم؟

ب

در هفته های گذشته، برایتان گفتیم که سامسونگ از نسخه ریفربیشد گلکسی نوت 7 با نام گلکسی نوت 7R پرده برداشته است. سامسونگ هیچ اطلاعاتی از زمان عرضه و قیمت این دستگاه نداده بود. اکنون سایتی در چین، قیمت و  اطلاعات بیشتری از این دستگاه را منتشر کرده است. با سام آرنا همراه باشید.

همان طور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، یک فروشگاه چینی، نسخه ریفربیشد گلکسی نوت 7 را با قیمتی بین ۵۲۰-۵۸۰ دلار برای فروش قرار داده است. این یعنی حدود ۳۰۰ دلار ارزان تر از قیمت نسخه اصلی که بسیار مناسب است.

گلکسی نوت 7R

علاوه بر این، طبق اطلاعات منتشر شده، گلکسی نوت 7R در دو نسخه به بازار عرضه می شود: نسخه دارای باتری ۳۲۰۰ میلی آمپر ساعتی برای بازارهای آمریکا، اروپا و آسیای شرقی و نسخه دارای باتری ۳۵۰۰ میلی آمپر ساعتی در باقی بازار های جهان عرضه خواهد شد.

[nextpage title=”jw,dv”]

در تصویر زیر، مشاهده می کنید که در پشت نسخه ریفربیشد گلکسی نوت 7, نماد R به بزرگی حک شده است.

نوت 7R

پیش بینی می شود گلکسی نوت 7R در ماه های آینده با قیمت حدود ۱ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان الی ۲ میلیون تومان وارد بازار ایران شود. گلکسی نوت 7R، هیچ تفاوتی با نسخه اصلی گلکسی نوت ۷ نداشته و حتی به صورت پیش فرض از سیستم عامل اندروید نوقا بهره می برد. شما با این مشخصات و این قیمت، حاضرید این دستگاه را خریداری کنید؟

[nextpage title=”jtykkk”]gsrdtyhtrhrejyyr

دیدگاه ها

  • کریم 22 اردیبهشت 96 :: 16:32
    0 0

    عالی عالی عالی
    صد در صد میخرمش

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *