ثبت نام

فروش گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج از مرز ۵۵ میلیون دستگاه عبور کرد

ب

گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج، پرچمداران سال ۲۰۱۶ سامسونگ و از محبوب ترین و پرفروش ترین اسمارتفون های بازار هستند. با مشکلاتی که برای گلکسی نوت ۷ پیش آمد، ماموریت این دو دستگاه طولانی تر از قبل شد و گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج، یک سال‌تمام ، پرچم سامسونگ را بالا گرفتند و با کاهش قیمت و پیشنهادات ویژه سامسونگ، فروش خوبی را تجربه کردند. طبق گزارشات جدید، تاکنون فروش گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج از مرز ۵۵ میلیون دستگاه گذشته است. با سام آرنا همراه باشید.

فروش گلکسی اس ۷

طبق گزارش موسسه Strategic Analytics، سامسونگ موفق شده است در سه ماهه اول سال ۲۰۱۷، ۷.۲ میلیون دستگاه گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج به فروش برساند تا فروش کلی این دو دستگاه از مرز ۵۵ میلیون دستگاه بگذرد. این در حالی است که در این ۳ ماهه، سامسونگ با فروش حدود ۹۳ میلیون دستگاه اسمارتفون ، توانسته ۲۳ درصد از سهم بازار را در اختیار داشته باشد.

فروش گلکسی اس ۷

سامسونگ، موفقیت های زیادش در سال اخیر را مدیون گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج است. پیش بینی می شود گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس بتوانند فروشی حتی بهتر از گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج داشته باشد. آمار های اولیه پیش فروش هم این موضوع را تایید می کنند. برای آشنایی بیشتر با این دو پرچمدار، می توانید بر روی بنری که در بالای صفحه قرار دارد، لمس کنید.
شما درباره فروش گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج چه فکر می کنید؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *