ثبت نام

آپدیت گلکسی اس 8 برای حل مشکل اتصال بلوتوث

galaxy-s8-plus-review-11
ب

چند هفته از عرضه گلکسی اس 8 گذشته است. همیشه یکی از بزرگترین مشکلات یک شرکت رفع باگ‌های احتمالی چه در زمینه سخت افزاری و چه در زمینه نرم افزاری بوده است. سامسونگ هم از این قاعده دور نیست و با این مشکلات دستو پنجه نرم می‌کند. در ادامه با سام آرنا همراه باشید.

در چند هفته گذشته مشکل قرمز شدن صفحه نمایش گلکسی اس‌ 8 و گلکسی اس 8 پلاس در بعضی از دستگاه‌ها باعث شد تا سامسونگ آپدیتی را برای رفع این مشکل منتشر کند. مشکل دیگری که بعضی از کاربران با آن مواجه شده‌اند باعث می‌شود تا استفاده از بلوتوث گلکسی اس 8 با دستگاه‌هایی مانند اسپیکر، هدست و دیگر ابزارهای جانبی که با بلوتوث کار می‌کنند دچار مشکل شود و اتصال بلوتوث به خوبی با این دستگاه‌ها برقرار نشود. بعضی از کاربران این مشکل را در انجمن‌های رسمی سامسونگ مطرح کرده‌اند.

 

یکی از کاربران مشکل اتصال گلکسی اس 8 پلاس خود را با ساعت هوشمند Gear S3 مطرح کرده است. این مشکل برای این کاربر تا حدی غیرقابل تحمل بود که این کاربر به گوشی آیفون 7 پلاس خود کوچ کرد. اما این مشکلات برای دارندگان گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس به این اندازه بزرگ نیست. سامسونگ از چند روز قبل شروع به انتشار آپدیتی کرده است که مشکل بوجود آمده در پرچمداران این شرکت را بطور کامل رفع خواهد کرد. این آپدیت تا به امروز تنها به کشور امارات متحده عربی محدود شده است.

گلکسی اس 8
پیام این کاربر در انجمن سامسونگ

 

اگر چنین مشکلی برای پرچمدار شما بوجود آمده است باید کمی بیشتر صبر کنید تا این آپدیت در همه کشورها و همینطور ایران عرضه شود.

 

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *