ثبت نام

Galaxy S8: شکننده ترین تلفن همراه موجود!

IMG_20170511_162719
ب

بنابر گزارش های انجام شده، Galaxy S8 شکننده ترین تلفن همراهی است که تا بحال موجود بوده و تعمیرکاران از بابت این موضوع خوشحال (؟) هستند. با سام آرنا همراه باشید تا بیشتر به این قضیه پی ببریم‌‌.

یک شرکت خدماتی مشتریان دستگاه های الکترونیک، به نام SquareTrade، اخیراً ویدیویی منتشر کرده که نشان میدهد چقدر Galaxy S8 | S8+ شکننده هستند. این گوشی اولین تلفن همراهی بود که این شرکت تست سقوط همه جانبه (همه طرفه) را روی آن پیاده کرده است.

تعمیرگاه ها طی ۲۴ ساعت اولیه‌ی ارائه Galaxy S8، تماس هایی از سوی مشتریان مبنی بر تعمیر صفحه نمایش داشته‌اند.

این پرچمداران جدید سامسونگ، دارای پوشش Gorilla Glass 5 در جلو و پشت هستند. قسمت فلزی در پشت دستگاه، طوری که نتایج نشان میدهند، نسبت به ضربات ناشی از سقوط حساس هستند و این موضوع تعمیرکاران را کمی خوشحال میکند.

صاحبان تعمیرگاه ها از اینکه هزینه تعویض صفحه نمایش در چین 200 دلار است در تعجب هستد. (تقریبا 50 تا 100 دلار ارزان تر از Galaxy S7 در سال پیش.) در مقایسه، هزینه تعویض صفحه نمایش آیفون7 تقریبا 300 دلار در زمان عرضه بود.

پرچمدار سامسونگ، تقریبا 750 دلار هزینه دارد که خرید یک عدد دستگاه جدید شاید بهتر از تعویض صفحه نمایش باشد. صاحبان تعمیرگاه های مستقل، هزینه تعویض صفحه نمایش را کمتر از 200 دلار دریافت میکنند.

ممکن است اپل صفحه نمایش های OLED را در آیفون های بعدی خود با هزینه کمتری ارائه کند. همچنین ممکن است سامسونگ پروسه ساخت صفحه نمایش های OLED را با هزینه کمتری انجام دهد. ممکن است سامسونگ متوجه این موضوع بشود که اگر هزینه تعمیر زیاد شود، تعداد زیادی از مشتریان خود را از دست میدهد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *