ثبت نام

نکاتی درباره گلکسی اس 8:تغییر کلیدهای میانبر برنامه در حالت صفحه قفل

galaxy s8 lockscreen

گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس:برادران جدید کره‌ای که در بازار داغ رقابت‌های موبایلی وظیفه‌ای سخت بر دوش دارند تا مسیر موفقیت سامسونگ را تضمین نمایند و اگر بگوییم سامسونگ همه‌جوره آنها را برای یک رقابت شیرین با بزرگان حوزه موبایل محیا کرده است به هیچ‌وجه بی‌راه نگفته‌ایم. با سام‌آرنا همراه باشید.

اکنون اگر گوشی‌های هوشمند شما گلکسی اس 8 یا اس 8 پلاس باشد یا حداقل با آن‌ها تجربه کاری داشته باشید قطعا خواهید دانست که در حالت صفحه قفل یا به اصطلاح لاک‌اسکرین خواهید توانست دو میانبر را به دلخواه برای حالت عمل در زمانی که صفحه قفل است و بازکردن قفل گوشی ممکن است زمانی را از وقت شما تلف کند برگزینید. این دو میانبر در حالت پیش‌فرض و اولیه به ترتیب میانبر‌های ورودی به بخش دوربین و تماس‌گیر گوشی خواهد بود مگر آنکه این دو مورد زیاد به کارتان نیاید و بخواهید یک تغییر در این دو ایجاد کنید، پس این مطلب را تا آخر مطالعه کنید.

به ترتیب زیر عمل کنید:

قدم اول: تنظیمات گوشی را از منوی برنامه و یا با لمس آیکون چرخ دنده در نوار اطلاع رسانی باز کنید.

قدم دوم: به قسمت صفحه‌قفل و امنیت مراجعه کنید.

قدم سوم: به قسمت میانبر برنامه‌ها وارد شوید.

منوی گلکسی اس 8

 

قدم چهارم: در اینجا خواهید توانست با لمس هر کدام از ایکون‌های  میانبر شماره‌گیر یا دوربین آنها را با یک میانبر جدید عوض کنید.

 
منوی تنظیمات گلکسی اس 8

 

سعی کنید از این امکانات خوب استفاده کنید چرا که سامسونگ تمام این امکانات را برای شما به ارمغان آورده است و اگر بی‌تفاووت از کنار امکانات گوشی هوشمندتان بگذرید در واقع پول خود را به همان نسبت هدر داده‌اید.

 

سامسونگ یکی از شرکت‌های فعال در بخش موبایل است که برای داشتن امکانات مفید و ضروری برای کاربران و مشتریان خود اهمیت ویژه‌ای قائل است به طوری که از  هر کس بپرسید پر جزئیات‌ترین امکانات در یک گوشی متعلق به کدام شرکت است قطعا نام سامسونگ در ذهن‌ها نقش خواهد بست، نظر شما در این‌باره چیست؟ آیا تمایل شما به داشتن امکانات کافی است یا سبکی و خلوتی هرچه بیشتر؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *