ثبت نام

سامسونگ به‌صورت رسمی گلکسی اس8 و اس8 پلاس را در تهران معرفی کرد

20170504_184732
ب

معرفی گلکسی اس8 , روز پنج شنبه در سالن همایش های برج میلاد مهمان مراسمی بودیم که سامسونگ آن را تدارک دیده بود تا گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس را به صورت رسمی در ایران معرفی کند.
این مراسم با سخنرانی آقای بام سوک هانگ مدیرعامل سامسونگ الکترونیکس در ایران، آغاز شد.
او پس از معرفی کهکشانی های جدید در سخنرانی خود اعلام کرد که همیشه سامسونگ یک برند تاثیر گذار و مهم در تکنولوژی و به ویژه صنعت موبایل بوده و توانسته تلفن‌های هوشمند را به ابزاری برتر با استانداردهایی فراتر از آن چه معمول بود تبدیل کند.

در ادامه افزود گلکسی اس 8 و اس 8پلاس محصولی متعلق به آینده بوده که نه تنها حس جدیدی از اسمارت‌فون های تازه را به ما القا کرده بلکه صنعت موبایل را وارد عصری جدید می‌کند.
سامسونگ با گذر از مرز ها به خواسته کاربران توجه کرد و چیزی را به آن ها داد که سال ها به دنبال آن بودند.
به گفته آقای بام سوک هانگ تحقیق های طولانی مدت سامسونگ نشان داده کاربران به دنبال اسمارت‌فونی هستند که علاوه بر داشتن نمایشگر بزرگ، قالبی کوچک و خوش‌ دست داشته باشد که سامسونگ با حذف حاشیه های اضافی گلکسی اس۸ به این مهم دست پیدا کرد.

معرفی گلکسی اس8

بعد از آقای بام سوک هانگ نوبت به آقای علی جعفریه مدیر ارشد بخش موبایل سامسونگ الکترونیکس رسید تا بیشتر از عملکرد سامسونگ در ایران توضیح دهد.

یادگاری تو به زمین ، یکی از فعالیت های سامسونگ اجرای کمپین “یادگاری تو به زمین” بود. سامسونگ و کاربران وفادار به آن با کاشت ۱۲۱۰۰۰ درخت در جنگل های هیرکانی یادگاری ارزشمندی به زمین هدیه کردند.
قدم بعدی ، اجرای سرویس VIP در ایران بود که باعث شد تا مشتریان ایرانی سامسونگ نیز مانند باقی کاربران خارجی سامسونگ بتوانند به راحتی از خدمات پس از فروش استفاده کنند‌. به لطف سرویس VIP درصورت شکستگی نمایشگر یا به وجود آمدن مشکل سخت افزاری، تنها با شماره گیری تلفن ۴ رقمی سامسونگ دستگاه خودتان را به پیک مخصوص تحویل بدید و پس از تعمیر، تنها با پرداخت دستمزد، آن را در خانه یا محل کارتان تحویل بگیرید.

معرفی گلکسی اس8انتخاب افرادی که موفق به حمل شعل المپیک زمستانی می‌شوند ، افتتاح سرویس سنتر ها ، فروشگاه های کامل سامسونگ و پخش گوشی هایی برای تست در فروشگاه های مختلف اقدام های دیگری بود که سامسونگ ایران انجام داده اما مهم ترین آن ها اضافه شدن تقویم شمسی ، کیبرد اختصاصی فارسی و AOD فارسی به تمامی تلفن‌هایی که از این پس برای بازار ایران تولید می‌شوند بود.

از کران گذر

اقای علی جعفریه در اخر اضافه کرد پرچمدارهای جدید تجربه‌ای فراتر از چارچوب‌ها و محدودیت‌های سابق را در اختیار کاربران قرار می‌دهند و به همین دلیل در تعاملات تبلیغاتی‌ با مشتریان از عبارت «از کران گذر» استفاده کرده‌ایم.

و نفر بعدی علیرضا کدخدایی، مدیر مشتریان کلیدی موبایل سامسونگ الکترونیکس بود که درباره مشخصات گلکسی اس8 و اس8 پلاس و چگونگی عملکرد بعضی بخش‌ها صحبت کرد که قبلا در سام‌آرنا به آن پرداخته‌ایم.
بخش معرفی گلکسی اس8 و اس8 پلاس با انجام قرعه کشی و اجرای گروه موسیقی پالت به پایان رسید.

معرفی گلکسی اس 8
بعد از پایان مراسم معرفی گلکسی اس8 ، مهمان ها را برای تست پرچمدارها و شام هدایت کردند ، با توجه به این که با درخواست ما برای دریافت یکی از پرچمدار‌های جدید سامسونگ برای انجام تست و انتشار بررسی آن در سام‌آرنا مخالفت شده بود این اولین تجربه‌ی کار تیم سام‌آرنا با گلکسی اس8 و اس8 پلاس بود ، ویژگی که شما را مقلوب خود میکند خوش دست بودن عجیب این ۲ مدل بود بدون اغراق می‌توان گفت سامسونگ خوش دست ترین تلفن‌های تاریخ را طراحی و تولید کرده!!!

معرفی گلکسی اس8در نگاه کلی عملکرد دستگاه بسیار عالی و روان بود به حدی که میتواند هر کاربری را راضی کند ، همچنین استفاده از نسبت تصویر جدید تجربه کاربری خاصی را به شما ارائه می‌کند!

بعد از تست و صرف شام با اهدای بسته های هدیه‌ مراسم به پایان رسید.

معرفی گلکسی اس8

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *