ثبت نام

گیر فیت پرو و گیر پاپ در کنفرانس توسعه دهندگان تایزن!

گیر فیت پرو
ب

حدودا سه ماه پیش با خبر شدیم شرکت سامسونگ در حال کار بر روی یک دستبند سلامتی با نام گیر فیت پرو است. در ادامه با سام آرنا همراه شوید…

مطمئنا نسل های قبلی دستبند هوشمند سامسونگ یعنی گیر فیت را دیده اید. حال اخبار حاکی از آن است که که شرکت سامسونگ قصد دارد در کنفرانس توسعه دهندگان تایزن که در هفته ی آینده برگزار خواهد شد، نسل بعدی این دستبند هوشمند سلامتی را معرفی کند. در حال حاضر اطلاعات زیادی در مورد گیر فیت پرو به بیرون درز نکرده است اما احتمال استفاده از پلتفرم سیم بند سامسونگ در این دستگاه وجود دارد.

این پلتفرم توسط شرکت سامسونگ حدود سه سال پیش معرفی شد و دستگاهی نشان داده شد که از این پلتفرم استفاده می‌کرد. این دستگاه مرجع توانایی اندازه گیری ضربان قلب، دمای بدن، سطح اکسیژن و … را داراست.

به احتمال زیاد گیر فیت 2 با مدل نامبر SM-R365 رونمایی خواهد شد. همچنین شرکت سامسونگ قصد دارد دستگاهی با نام گیر پاپ با مدل نامبر SM-R600 معرفی کند. متاسفانه اطلاعاتی در مورد این دستگاه به بیرون درز نکرده است اما بی شک در روز های آینده اطلاعاتی از این دستگاه نیز خواهیم شنید.

انتظار می‎رود دو دستگاهی که در مورد آن صحبت کردیم در کنفرانس توسعه دهندگان تایزن توسط سامسونگ معرفی شود. این کنفرانس در روز 16-17 ماه می در شهر سانفرانسیسکو واقع در ایالت کالیفرنیا برگزار خواهد شد.

نظر شما در مورد گیر فیت چیست؟ به نظر شما گیر پاپ چه نوع دستگاهی است و قرار است چه وظیفه ای را به دوش بکشد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید…

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *