ثبت نام

گلکسی نوت 8 ؛بازگشت قدرتمندانه : طراحی های جدید ، دور یا نزدیک

note-8-concept
ب

سامسونگ در نیمه دوم سال 2017 از پرچمدار بعدی خود یعنی گلکسی نوت 8 رونمایی خواهد کرد. این گوشی اهمیت زیادی برای سامسونگ خواهد داشت.از طرفی سامسونگ می خواهد تجربه تلخ نوت 7 را به فراموشی بسپارد و از طرفی هم با آیفون 8 ، مقابله کند.

سامسونگ بار ها اعلام کرده است که گلکسی نوت بعدی خود را در ادامه سال جاری به بازار عرضه خواهد کرد. این نوت جدید احتمالا گلکسی نوت 8 نامیده خواهد شد اگر سامسونگ همچنان بر نظم شماره پرچمداران خود تاکید داشته باشد.

در چند هفته اخیر گزارش هایی زیادی درباره این گوشی منتشر شده است. سامسونگ باید برای این نوت جدید سنگ تمام بگذارد تا بتواند خاطره تلخ نوت 7 را از ذهن مردم پاک کند.پس سامسونگ باید تلاش کند که آبروی از دست رفته سری نوت را دوباره به دست آورد.

این نزدیک ترین طرحی است که احتمالا سامسونگ برای گلکسی نوت 8 به کار گرفته است. یک فبلت با صفحه نمایش باریک تر و جذاب تر و البته ، با ویژگی  Infinity Display که سامسونگ از آن در گلکسی اس 8 رونمایی کرد.

همچنین احتمالا قرار است که سامسونگ برای اولین بار از دوربین دوگانه در پرچمداران خود استفاده کند . همان چیزی که برای گلکسی اس 8 از آن انتظار می رفت و احتمالا این بار به حقیقت خواهد پیوست. خیلی ها اعتقاد دارند که اولین تلفن هوشمند سامسونگ که دوربین دوگانه دارد گلکسی نوت بعدی سامسونگ خواهد بود.

البته فعلا هیچ چیزی از طرف سامسونگ تایید نشده است. پس باید منتظر بمانیم تا زمانی که خود سامسونگ لب به سخن باز کند.

با توجه به این که قرار است در سال جاری تلفن های زیادی از جمله گوگل پیکسل 2 ، نوکیا 9 و آیفون 8 به بازار بیایند ، نوت 8 با یک طراحی شاخص و ایده آل میتواند بازار را از رقبای قدرتمند خود برباید و سلطنت خود را با نوت 8 ، اس 8 و اس 8 پلاس ادامه دهد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *