ثبت نام

تماشا کنید :سامسونگ دکس و پشتیبانی از لومیا 950

apps_dex_feature07_pc
ب

سامسونگ به همراه گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس ابزار جانبی بسیار کاربردی به نام سامسونگ دکس را معرفی کرد. در ادامه با سام آرنا همراه باشید.

توسط سامسونگ دکس‌ شما قادر خواهید بود بوسیله گلکسی اس 8 و یا گلکسی اس 8 پلاس و متصل کردن آن به یک مانیتور تجربه کاربری همانند دسکتاپ ویندوز را داشته باشید. اخیرا گزارش شده که این وسیله می‌تواند با تلفن هوشمند لومیا 950 هم کار کند. ویدیوی جدیدی که از سامسونگ دکس‌ منتشر شده نشان می‌دهد که لومیا 950 به خوبی با سامسونگ دکس‌ کار می‌کند. این تلفن هوشمند توسط سامسونگ دکس قادر خواهد بود تا محیط دسکتاپ مخصوص به ویندوز فون 10 را در مانیتوری که به سامسونگ دکس متصل می‌شود را بارگذاری کند.

گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس با پردازنده 8 هسته‌ای و 64 بیتی خود قدرت لازم برای پخش تصاویر 4K را توسط سامسونگ دکس بر روی مانیتور خواهد داشت. تمام پردازش‌ها در واقع توسط تلفن هوشمند انجام می‌شود و سامسونگ دکس‌ همانند واسطه‌ای عمل می‌کند که پورت‌هایی نظیر کیبورد، ماوس، دستگاه ذخیره سازی، کابل اینترنت و HDMI به آن متصل می‌شود. نظر شما در مورد سامسونگ دکس چیست؟ ویدوی زیر را حتما تماشا کنید.

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *