ثبت نام

اس 7 اج به عنوان برترین صفحه‎نمایش سال انتخاب شد

سال‌های زیادی است که سامسونگ در بخش صفحه‌نمایش، علی‌الخصوص صفحه‌نمایش گوشی‌های هوشمند به عنوان برترین تولید‌کننده صفحه نمایش در میان عامه کاربران و سایر تولید کنندگان بزرگ شناخته شده است.هرچه که به جلوتر می‌رویم، سامسونگ در بخش صفحه‌نمایش که تخصصی‌ترین حوزه فعالیت سامسونگ در سال‌های پیاپی بوده است برگ برنده‌های زیادی رو می‌کند که اتفاقا این موفقیت‌های بزرگ در بخش صفحه‌نمایش به خوبی مورد تقدیر قرار گرفته است.

همانند صفحه‌نمایش گلکسی اس 7 اج، صفحه‌نمایش 4 لبه انعطاف ‌پذیر سامسونگ از طرف انجمن اطلاعات صفحه‌نمایش موفق به کسب جایزه برترین صفحه‌نمایش گوشی‌های هوشمند شده است.بر اساس رای انجمن اطلاعات صفحه‌نمایش (SID)، گلکسی اس 7 اج به عنوان برترین صفحه‌نمایش سال گوشی‌های موبایل انتخاب شده است که از این بابت سامسونگ با ترذکیب برترین تکنولوژی‌های روز خود توانسته است به این موفقیت بزرگ دست یابد.

همانطور که اشاره کردیم سامسونگ دارای سابقه بسیار خوبی در بخش تولید و توسعه صفحه‌نمایش های خمیده است. سال 2013 سامسونگ با عرضه اولین طرح از صفحه‌نمایش‌های خمیده جایزه نوآوری صفحه‌نمایش را از طرف SID از آن خود کرد و دوسال بعد نیز با عرضه اس 7 اج توانست مجددا جایزه برترین صفحه‌نمایش را نیز از آن خود کند که از لحاظ ظاهر خمیدگی طبیعی و لبه خمیده بهبودیافته بی‌رقیب قلمداد میشد. همچنین عملی شدن نقشه سامسونگ برای کاهش فضای‌مرده قسمت خمیده نمایشگر گوشی به 1.09mm بیش از پیش بلوغ سامسونگ در بخش صفحه‌نمایش‌های خمیده را به عرصه نمایش گذاشت.

همچنین Yong-Seog Kim ریاست انجمن اطلاعات مربوط به صفحه‌نمایش در این باره افزود:

انتخاب برندگان برترین صفحه‌نمایش‌های جهان از خواسته‌ها و آروزهای تمامی تولیدکنندگان صنعتی در این زمینه است اما تقدیر واقعی از آن تولید‌کننده‌ای خواهد بود که بهترین و بیشترین خدمت را در این عرصه و زمینه انجام داده است و انتخاب آنان به عنوان یک یادآوری برای خدمت آنان به جهان در این زمینه صورت می‌گیرد. توسعه‌های ارزشمند این تولیدکنندگان که با ادغام صفحه‌نمایش‌های OLED و صفحه‌نمایش‌های خمیده که به صورت جدی پیگیر توسعه و پیشرفت صفحه‌نمایش‌هایی با چند ویژگی متفاووت بوده و همچنین به‌ دنبال کاهش ضخامت، افزایش کیفیت تصویر و در نهایت به‌ دست آوردن رضایت کاربران و مصرف‌کنندگان بوده‌اند همیشه قابل تقدیر است.

شرکت سامسونگ جایزه صفحه‌نمایش سال گلکسی اس 7 اج را در روز چهارشنبه 24 می در مرکز کنوانسیون لس‌آنجلس که از 21 تا 26 می برپا خواهد بود دریافت خواهد کرد.علاوه‌بر گلکسی اس 7 اج، صفحه‌نمایش 65 اینچی OLED شرکت ال‌جی نیز به عنوان دومین برنده جایزه صفحه‌نمایش سال تلویزیون‌های خانگی انتخاب خواهد شد.

سامسونگ نه تنها به عنوان برترین تولیدکننده و توسعه دهنده صفحه‌نمایش گجت‌های مختلف، بلکه به عنوان نوآور ترین شرکت فعال در زمینه صفحه‌نمایش نیز فعالیت می‌کند، نظر شما درباره آینده سامسونگ و بخش صفحات‌نمایش مختلفی که سامسونگ سالانه زمان و هزینه‌ زیادی را صرف توسعه، تولید، بهبود و تجاری سازی آن‌ها می‌کند چیست؟نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *