ثبت نام

فروش 5 میلیون نسخه گلکسی اس8 در سطح جهانی! آمارهای درخشان

گلکسی اس8
ب

با وجود پیش‌خرید بسیار بالای گلکسی اس8 ، آمارهای جدید از این تلفن، نشان می‌دهند که ذر کل اس8 بالای 5 میلیون واحد فروش داشته است آن هم در سطح جهانی! با سام‌آرنا همراه باشید.

گلکسی اس8
گلکسی اس8

با وجود خاطره بدی که سامسونگ در ذهن ما ثبت کرد، یعنی گلکسی نوت7 بیچاره، همچنان روزانه تعداد بسیار بالایی گلکسی اس8 به فروش می‌رسد حتی در کشور خودمان نیز اگر به مراکز معتبر مراجعه کنید، هر روز خریداران بی‌شمار گلکسی اس8 را می‌بینید! طبق آخرین آمارها، تنها پس از گذشت یک ماه، 5 میلیون دستگاه اس8 به فروش رسیده است! این آمار در طول یک ماه بسیار شگفت‌انگیز است و تمام رکورد‌های قبلی را نیز شکسته است! البته تعداد تلفن‌های به‌فروش رفته بیشتر از 5 میلیون واحد است اما به دلیل در دسترس نبودن آمار دقیق، این میزان تخمین زده شده.

فروش 60 میلیون گلکسی اس8 تا پایان سال!

طبق گفته‌های یکی از مدیران سامسونگ، این شرکت تصمیم گرفته است تا اس8 را در 120 کشور به‌فروش برسانند که یکی از مهم‌ترین آن‌ها کشور چین می‌باشد! و اما تحلیل‌گران چه می‌گویند؟ طبق گفته‌های آنان و بررسی‌های انجام شده، احتمال دارد گلکسی اس8 در حدود 20 میلیون واحد در سه ماهه دوم به‌فروش برسد و در کل سال نیز 60 میلیون دستگاه توسط مشتریان خریداری شود.

همانطور که می‌دانید، 60 میلیون دستگاه اگر به‌فروش برسند، یعنی رکورد جدیدی برای سامسونگ ثبت خواهد شد! آیا شما باور می‌کنید که اس8 بتواند این‌همه فروش کند؟ نظرات خود را با سام‌آرنا در میان بگذارید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *