ثبت نام

سامسونگ به دنبال ارائه خدمات 5G با همکاری ورایزون و سیسکو است

samsung-5g
ب

شاید از نگاه کاربران، امروزه ارائه خدمات شبکه 5G یکی از مهم‌ترین مباحث ارتباطی باشد اما مهم‌تر از همه این است که اولین ارائه دهنده این خدمات چه شرکتی باشد؟ یقینا اولین شرکت ارائه‌دهنده این خدمات می‌تواند بازار داغ رقابت را تا حد زیادی به نفع خود تغییر دهد و مشتریان زیادی از سراسر جهان جذب کند.

صبح امروز سامسونگ از استقرار اولین مراکز ارائه خدمات 5G خبر داد که طی آن اولین مرکز ارائه این خدمات در Ann Arbor میشیگان با همکاری ورایزون و سیسکو راه‌اندازی شد. سامسونگ به دنبال ایجاد و توسعه بسترهای اولیه این اکوسیستم به همراه شرکای مخابراتی خود و به منظور ایجاد و ثبات این پلتفرم  در سراسر جهان است که این پلتفرم به لحاظ اهمیت زیادش به عنوان پلتفرم ارتباطی نسل بعد بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

پیش از این نیز شرکت ورایزون از برنامه خود برای ارائه خدمات شبکه 5G به مشتریان خود خبر داده بود که بدین منظور اقدامات اولیه در پنج شهر ایالا متحده در سه ماه دوم سال جاری صورت خواهد گرفت و نهایتا تا سه ماه سوم این تعداد به 11 شهر خواهد رسید.

Ann Arbor در میشیگان اولین جایی خواهد بود که برای اولین بار خدمات شبکه 5G ارائه خواهد شد که سیسکو یه بسته ویژه خدمات مشتریان راه‌اندازی نموده است.

این سه شرکت آزمون‌های جامع فنی خود به منظور ارتقا سطح همکاری و همچنین ایجاد شبکه تعامل بدون درز اطلاعات شرکت‌ها، کاربران و شبکه‌های رادیویی را تحت نظارت انجمن فنی ورایزون و بر پایه ویژگی‌های شبکه 5G این شرکت به انجام رسانده‌اند.

همانطور که اشاره شد سامسونگ به صورت جدی پیگیر ارائه خدمات شبکه نسل پنجم یا به اختصار 5G است، همانطور که می‌دانید شبکه 4G اکنون مشتاقان زیادی دارد و با ورود فناوری‌های شبکه ارتباطاتی نسل پنجم باید برای همیشه با اینترنت کند و حلزونی! خداحافظی کرد، نظر شما در این باره چیست؟ آیا در این بازه زمانی سامسونگ خواهد توانست مانند سایر بخش‌ها به خوبی نیاز کاربران را پاسخ داده و با حضوری جدی و قدرتمند عرصه را بر رقبا تنگ سازد یا سایر رقبا بهتر از سامسونگ توانایی ارائه این خدمات را دارند؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *