ثبت نام

گلکسی C10 و گلکسی C10 پلاس در حال آماده سازی توسط سامسونگ

bnQChRvbj5Iz0Aqftx3FpJtc2Xdeu
ب

سامسونگ همیشه به پوشش از طیف وسیعی از نیاز بازار مشهور بوده است. از چند سال اخیر شاهد خلق سری‌های جدیدی از خط تولید سامسونگ هستیم که یکی از آنها سری C سامسونگ می‌باشد. حال سامسونگ در حال گسترش سری C خود است. در ادامه با سام آرنا همراه باشید.

تلفن‌های سری گلکسی C سامسونگ نسبت به سری‌های دیگر سامسونگ کمتر در دسترس کاربران در جهان قرار دارد. خرید این تلفن‌ها تنها در بازار کشورهای هند و چین میسر خواهد بود، اگرچه در کشور ایران نیز این تلفن توسط قاچاق وارد کشور می‌شود و کاربران به آن دسترسی دارند.

بنظر می‌رسد سری گلکسی C سامسونگ کار خود را به خوبی انجام داده و سامسونگ امسال نیز به فکر گسترش سری C خود با مدل‌های گلکسی C10 و گلکسی C10 پلاس می‌باشد. این تلفن‌ها به ترتیب دارای شماره مدل SM-C9100 و SM-C9150/9158 هستند. گلکسی C10‌ و گلکسی C10 پلاس همانند دو مدل گلکسی C9 و گلکسی C9 پرو بر روی کاغذ با مشخصات بسیار عالی به عنوان یک تلفن میانرده ایفای نقش خواهند کرد، مانند رم 6 گیگابایت.

همچنین مشخص نیست که سامسونگ از نام پرو یا پلاس برای مدل بالاتر C10 استفاده می‌کند یا خیر. اگر مدل بالاتر C10 امکانات خیلی بیشتری از مدل معمولی آن نداشته باشد، عبارت پلاس می‌تواند منطقی تر بنطر برسد. البته احتمال این هم وجود دارد که از نام پرو برای مدل بالاتر استفاده کند چرا که این رویه در سری C نیز وجود داشت.

در حال حاضر سری گلکسی A سامسونگ به عنوان میانرده در بازارهای جهانی به فروش می‌رسد و باید دید که آیا گلکسی‌ C10 و گلکسی C10 پلاس به محدودیت دسترسی سری C پایان می‌دهد یا خیر. مطمئن باشید به محض اینکه خبرهای بیشتری از گلکسی C10‌ و گلکسی C10 پلاس به بیرون درز پیدا کند شما را در جریان قرار می‌دهیم.

نظر خود را در مورد سری C سامسونگ با ما در میان بگذارید.

دیدگاه ها

  • Mahdi_Fathi
    Mahdi_Fathi 19 اردیبهشت 96 :: 22:57
    0 0

    گوشی های خفنی هستن مخصوصا سی 9 پرو ولی سامسونگ نامردی میکنه گوشی به این خوبی رو فقط به چین میده .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *