ثبت نام

SoundCamp : استودیوی خانگی شما!

ثقفلثیفقلفیبلفیبلیب
ب

استودیوی همراه شما!

SoundCamp یکی از بهترین اپلیکیشن هایی است که سامسونگ ارائه کرده است. چند سال پیش سامسونگ برای اولین بار این نرم افزار را منتشر کرد که توجه خیلی ها را به خودش جلب کرد. با مرور زمان آپدیت های زیادی انجام شد و تبدیل شد به بزرگترین نرم افزار ساخت موسیقی در موبایل! کار با این نرم افزار بسیار راحت و آسان است؛ فقط به کمی علاقه و خلاقیت نیاز دارد تا شما بتوانید خود ملودی خود را بسازید.

SoundCamp

ساز های مختلف را تجربه کنید:

این برنامه شامل اکثر ساز ها و افکت هاست. ازپیانو و گیتار گرفته تا ویلون و ترامپت. اما نکته جالب توجه این است که شما بعد از ساخت ملودی میتوانید صدای خود را ضبط کنید، روی آن قرار دهید و از شنیدن آن لذت ببرید. قابلیت های زیادی مثل Tuner (جهت کوک کردن ساز واقعی)، Metronome (برای رعایت زمانبدی)و …  در این نرم افزار فوق العاده تعبیه شده اند.

SoundCamp

ریمیکس کنید:

شما میتوانید حتی آهنگ هایی که در روز میشنوید را ریمیکس کنید و با میکس جدید گوش کنید. Looper این امکان را به شما میدهد تا ملودی های گردشی بی پایان را بسازید و روی آهنگ قرار دهید. البته این کار نیازمند خلاقیت بالای شماست.

SoundCamp

Smart Composer:

با ویژگی جدیدی که در آن آمده آشنا شوید. با Smart Composer بر اساس قطعات پیش فرض یک ملودی ایده آل بسازید. فقط کافیست حالت های مختلف را امتحان کنید و مطابق سلیقه تان انتخاب کنید. در حال حاضر سبک های Pop، Rock و چند سبک دیگر آماده هستند و بزودی با آپدیت های بعدی کامل تر میشوند.

SoundCamp

با اینکه باید خیلی ویژگی های SoundCamp را معرفی کنیم، کار را به همین جا بسنده میکنیم و باقی را به عهده شما میگذاریم. خلاصه این که این برنامه هم فال و هم تماشاست! یعنی در کنار اینکه یک سرگرمیست و جذابیت دارد، میتوانید راهی باشد تا به شما موسیقی را آموزش دهد.

دانلود مستقیم SoundCamp v.67

حجم: 27 مگابایت

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *