ثبت نام

بسته پشتیبانی ویژه اکنون در ایران

20170508_193050
ب

بسته پشتیبانی ویژه یا VIP service با ورود گلکسی اس7 (Galaxy S7) به ایران راه اندازی شد در صورتی که تلفن شما شامل این گارانتی بود تا پایان مدت اعتبار گارانتی صفحه نمایش معیوب شما با پرداخت مبلغ ۱۰۰ هزار تومان با نمونه اصلی آن تعویض می‌شد در شرایطی که پنل نمایشگر گلکسی اس7 به تنهایی قیمتی حدود ۱ میلیون تومان داشت ، این گارانتی تحت هر شرایطی از جمله عمدی بودن یا غیر عمدی بودن به وجود آمدن شکستگی برای نمایشگر تعحد به تعویض آن داشت.

بسته پشتیبانی ویژهبا ورود گلکسی اس8 و اس8 پلاس (Galaxy S8 | S8 plus) باز هم بسته پشتیبانی ویژه در ایران اجرایی شد ، طبق اعلام سامسونگ هر گلکسی اس8 و اس8 پلاس که تا قبل از پایان تیر ماه 1396 در ایران فعال و در سامانه سامسونگ ثبت شود شامل خدمت VIP SERVICE خواهد شد.

تلفن هایی که شامل این گارانتی باشند تا پایان زمستان 1396 نمایشگر معیوب آن‌ها با پرداخت مبلغ ۱۷۰ هزار تومان با نمونه اصلی آن تعویض می‌شود . (قیمت پنل نمایشگر گلکسی اس8 حدود یک میلیون و چهارصد هزار تومان و قیمت پنل نمایشگر گلکسی اس8 پلاس بیشتر از یک میلیون و ششصد هزار تومن در ایران قیمت دارد)

اگر تا پایان تیر ماه 1396 یکی از دو کهکشانی جدید سامسونگ را خریداری کردید برای فعال سازی بسته پشتیبانی ویژه کافیست شماره ی IMEI گوشی خود را به شماره ی 300042132 ارسال نمایید. با ارسال این شماره، یک کد به شما ارسال می گردد و تایید می شود که این سرویس برای گوشی شما فعال شده است.


شرایطی الزامی VIP service:

  1. صفحه نمایش تلفن همراه شما فقط یکبار و تا پایان زمستان 1396 ، مشمول این طرح می باشد.
  2. برای استفاده از این طرح نیاز به فعالسازی سرویس VIP تا پایان تیرماه 1396 وجود دارد.
  3. این سرویس شامل موارد خارج از گارانتی نخواهد بود.
  4. این سرویس صرفاً به دستگاههای مشمول گارانتی رسمی سامسونگ تعلق می گیرد.
  5. جهت استفاده از این سرویس، ارائه فاکتور خرید و کد ارسالی در زمان درخواست سرویس VIP الزامی می باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *